Zenidol Krem Opinie, Forum, Działania, Efekty, Cena Apteka, Allegro

zenidol cena ile kosztuje

Co to jest Zenidol?

Zenidol to krem, który poleca się na grzybicę stóp,może stosować każda dorosła osoba, niezależnie od płci.

zenidol

Zenidol to krem, który łagodzi objawy grzybicy i likwiduje źródła infekcji odpowiedzialnych za rozwój tej choroby. Jeśli nie masz uczulenia na składniki kremu, kuracja nie powinna mieć żadnych negatywnych konsekwencji dla zdrowia.

Grzybica stóp to wyjątkowo uporczywe schorzenie. Nie wywołuje bólu, ale wiąże się z wysokim dyskomfortem, jest wstydliwa i na domiar złego ciężka do wyleczenia. Według lekarzy, grzybica stóp może uchodzić za chorobę cywilizacyjną, bo zapada na nią już co piąta dorosła osoba.

Przed grzybicą dość ciężko się uchronić, nawet dbając o osobistą higienę, ponieważ do zakażeń często dochodzi w miejscach publicznych, które codziennie odwiedzamy. Grzybicy nie należy bagatelizować, bo jej objawy same na pewno nie ustąpią, a tylko bardziej się pogłębią, co ma fatalne konsekwencje dla zdrowia. Czy Zenidol, suplement do pielęgnacji stóp, może z tej paskudnej choroby wyleczyć?

Skąd się bierze grzybica stóp?

Według szacunków, co piąty Polak boryka się z problemem grzybicy stóp. Najgorsze w tej chorobie jest to, jak łatwo można się nią zarazić, zwłaszcza że często nawet nie wiemy, czy ktoś jest nosicielem grzybicy. Odpowiedzialne za rozwój choroby grzyby dość długo utrzymują się na powierzchni, po której poruszały się boso zakażone osoby – najczęściej są to drewniane posadzki, podłogi w siłowniach, klubach sportowych, saunach, publicznych łaźniach.

zenidol na grzybice stóp

Po zakażeniu grzyby łatwo się rozwijają, bo przez większość czasu chodzimy w zakrytych butach i nie zawsze w prawidłowy sposób pielęgnujemy skórę stóp, do tego dochodzi jeszcze obniżona odporność organizmu, wynikająca z niezbyt zdrowego trybu życia.www.Zenidol.pl

Grzybicę bardzo łatwo rozpoznać. Najbardziej typowe objawy to:

 • pieczenie i swędzenie skóry
 • pękanie skóry na stopach
 • ciemne zmiany na paznokciach oraz między palcami
 • przebarwienia na skórze
 • nieprzyjemny zapach, nawet po umyciu nóg
 • pęcherzyki i grudki wywołane stanem zapalnym

Zenidol na grzybicę stóp

Grzybica jest chorobą przewlekłą, ale wciąż da się ją wyleczyć, trzeba tylko wybrać odpowiedni środek. Za taki uchodzi krem Zenidol, z formułą, która likwiduje stany zapalne i przyspiesza odbudowę uszkodzonej tkanki. To krem, który pomaga zarówno na grzybicę skóry, jak i paznokci stóp, a kuracja bardzo szybko powinna przynieść upragnioną ulgę.

Jak zapewnia producent, dzięki kuracji można:

 1. zlikwidować uczucie swędzenia
 2. przywrócić naturalny wygląd skóry stóp
 3. ograniczyć potliwość stóp
 4. zahamować proces łuszczenia się skóry

Dla kogo jest Zenidol?

Krem Zenidol ma formułę, która sprawdza się bez względu na wiek czy płeć. Krem Zenidol mogą stosować wszystkie osoby, które męczą się z grzybicą skóry albo paznokci, jednak nie zaleca się tej kuracji kobietom w ciąży i karmiącym matkom.

Skład kremu Zenidol

 • Terpineny – Niszczy grzyby odpowiedzialne za rozwój choroby i nie dopuszcza do tworzenia nowych skupisk infekcji. Łagodzi pieczenie i świąd, odżywia skórę i przywraca jej gładką, miękką powierzchnię.
 • Olejki z jałowca – Przyjemnie chłodzą skórę i przywracają przyjemny zapach.
 • Witamina EOdżywia skórę i przyspiesza regenerację uszkodzonych komórek. Wygładza koloryt i usuwa stany zapalne.
 • Srebro koloidalne – Działa antyseptycznie i antybakteryjnie. Zmiękcza i wygładza powierzchnię skóry. Zmniejsza potliwość i łagodzi brzydki zapach.

Pełen skład sprawdź na stronie producenta TUTAJ

Jak działa Zenidol?

Dzięki składnikom kremu Zenidol odbudowana zostaje prawidłowa mikroflora skóry stóp. Ta ochrona sprawia, że infekcje grzybicze niszczone są w zarodku i nie mają szans dalej się rozprzestrzenić, a w strukturze naskórka nie ma już żadnych ubytków. Wszelkie objawy grzybicy ustępują, ale najważniejsze jest, że usuwane są także przyczyny tego schorzenia.

Krem Zenidol usuwa z powierzchni skóry wszelkie substancje wywołujące podrażnienia, stymuluje komórki, tak by szybciej się odbudowywały, poprawia metabolizm i chroni te dobre bakterie tworzące na stopach barierę ochronną przed infekcjami.

Z każdym kolejnym dniem stosowania kremu Zenidol poprawia się kondycja stóp – skóra nie swędzi, zaczerwienienia i zgrubienia znikają, potliwość jest na normalnym poziomie, ustępuje łuszczyca. Po zakończeniu kuracji stopy stają się gładkie i miękkie, bez jakichkolwiek śladów po przebytej grzybicy.

Efekty Stosowania kremu Zenidol

 • wyleczenie infekcji grzybiczej
 • odbudowa zniszczonej płytki paznokcia
 • ochrona przed nawrotem choroby
 • brak stanów zapalnych na skórze stóp

Czy Zenidol jest bezpieczny?

Formuła kremu Zenidol została dokładnie przebadana przez specjalistów, którzy potwierdzili, że kuracja nie wywołuje skutków ubocznych i skutecznie uderza w źródło grzybicy stóp. Bez względu na wiek, każdy może stosować krem Zenidol , uważać jedynie trzeba na alergię – dla osób uczulonych na wymienione wyżej składniki lepszą opcją będzie inne rozwiązanie.

Krem można stosować równolegle z innymi preparatami na grzybicę, jeśli składy różnią się między sobą. W przypadku silnych leków na receptę wskazana jest konsultacja z dermatologiem lub podologiem.

Jak używać Zenidol?

zenidol opinie forum

Zenidol ma formę kremu i jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Krem wciera się w skórę stóp oraz w paznokcie, delikatnymi ruchami, ale tak, by pokryć wszystkie miejsca objęte zmianami. Przed aplikacją skóra musi zostać umyta i osuszona. Dziennie wykonuje się jedną lub dwie aplikacje, w zależności od stopnia zaawansowania grzybicy. Kremu nie spłukuje się, ale pozostawia do całkowitego wchłonięcia. www.Zenidol.pl

Producent zaleca używanie kremu przez minimum 30 dni, przy ostrzejszych objawach grzybicy kurację można wydłużyć o dodatkowe dwa tygodnie. Maksymalnie można stosować Zenidol przez dwa miesiące bez przerwy – to okres dla grzybicy w postaci ostrej bądź przewlekłej. Kurację wolno powtórzyć, ale dopiero po trzech miesiącach od zakończenia ostatniej aplikacji.

Zenidol Opinie

Większość opinii o Zenidol jest pozytywna i można na ich podstawie stwierdzić, że opis producenta w dużym stopniu oddaje realne działanie kremu. Bardzo szybko osoby stosujące Zenidol zauważają osłabienie symptomów grzybicy, podrażniona skóra już nie wywołuje takiego dyskomfortu, stopy tracą swój nieprzyjemny zapach, a paznokcie znowu ładnie wyglądają. To kilka przykładowych opinii:

Marta, 25 lat: Regularnie chodzę na basen i właśnie tam zaraziłam się grzybicą. To było straszne, skóra bez przerwy swędziała i piekła, pojawiły się też bolesne zgrubienia i pęknięcia między palcami. Dermatolog zalecił mi Zenidol, tak bym nie musiała przyjmować żadnych doustnych leków. Po miesiącu stopy wyglądają po prostu idealnie.

Dagmara, 34 lata: Pracuję w mundurówce, co oznacza codzienne chodzenie w ciężkich butach, bez względu na pogodę. Zawsze bardzo dbałam o stopy, ale wreszcie i mnie dopadła grzybica, stopy zaczęły brzydko pachnieć i mocno się pocić, do tego to pieczenie przy najmniejszym ruchu. Zamówiłam Zenidol i naprawdę mi pomógł, skóra przestała się łuszczyć i nawet podczas upałów udaje mi się utrzymać suche stopy.

Kamil, 29 lat: Prowadzę bardzo aktywny tryb życia, dużo czasu spędzam w siłowni, chętnie chodzę do sauny. Wiedziałem o zagrożeniu grzybicą i brałem różne środki zapobiegawcze, ale zdarzyło mi się kilka razy przejść boso po brudnej podłodze i tak złapałem paskudną infekcję. Kupiłem Zenidol i już po dwóch tygodniach wszystko wróciło do normy.

zenidol cena ile kosztuje

Zenidol Cena

Ile kosztuje tubka kremu zenitol -Oryginalna cena kremu Zenitol to 358 złotych, ale producent bardzo często organizuje atrakcyjne promocje, jak teraz – tubkę kremu można nabyć za jedynie 179 złotych.

Gdzie można nabyć Zenidol?

Krem Zenidol dystrybuowany jest przez samego producenta. To ogranicza sprzedaż do jednej strony internetowej, ale zarazem można dzięki temu spodziewać się korzystnych obniżek ceny, jakie nie byłyby możliwe przy szerszej dystrybucji. Producent daje gwarancję jakości, dlatego nie warto szukać ofert w innych miejscach – mogą to być podróbki o bezwartościowym albo wręcz groźnym dla zdrowia składzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *