Xynogen – Opinie,  Cena, Efekty, Działanie, Skład, Gdzie Kupić, Ile Kosztuje, Forum

Xynogen preparat do budowy mięśni

Xynogen to unikalny suplement, zawierający bardzo dużo naturalnych składników pomagających w bezpieczny sposób zwiększyć masę mięśniową. Poleca się jego stosowanie wszystkim mężczyznom, którzy potrzebują energii do treningów i oczekują znaczącej poprawy swoich wyników. Ma to być alternatywa dla odżywek, których stosowanie powoduje liczne skutki uboczne. Ale czy Xynogen może zapewnić rzeczywiście aż tak dobre rezultaty?

Nazwa suplementuXynogen
CenaPromocja -50%
Gdzie kupić? Oficjalna strona internetowa
Dostępność w aptece?Brak
Możliwość zakupu za granicę?Tak
Skład suplementu100% składniki naturalne
Opinie mężczyznTylko pozytywne
Ocena produktuPolecany przez kulturystów i sportowców

Czy każdy może stosować suplement Xynogen?

Xynogen to całkowicie bezpieczny suplement diety

Ze względu na to, że to bardzo bezpieczny środek, nie ma w zasadzie żadnych przeciwwskazań do przyjmowania suplementu Xynogen. Przed rozpoczęciem suplementacji nie trzeba się konsultować ze specjalistą, a to, jak dokładnie powinno się używać tego suplementu, zostało opisane w ulotce produktu. Produkt jest dobry dla wszystkich mężczyzn, którzy mają już ukończone 18 lat. Suplementowanie tego preparatu można zacząć na dowolnym etapie treningów, od fazy początkowej aż po wejście na poziom profesjonalny.

Nie trzeba się obawiać tego, że suplement zaszkodzi w jakikolwiek sposób. Nie jest to także suplement uzależniający. Zazywając go ćwiczenia stają się dużo prostsze i bardziej efektywne, więc jeśli komuś zależy na poprawie swoich wyników, jest to idealne rozwiązanie.

Ale jak podkreśla sam producent tego preparatu, nie zadziała on w cudowny sposób bez żadnej dodatkowej pracy. Suplement nie wystarczy do zbudowania mięśni, do tego koniecznie musi dojść jeszcze odpowiednio przygotowany trening. Xynogen jest skierowany do osób trenujących i tylko w połączeniu z ćwiczeniami pomoże rozbudować muskulaturę.

Kiedy warto zacząć suplementację Xynogen?

Xynogen to suplement polecany przez kulturystów

Pierwszy dzień na siłowni? A może już kolejny rok wymagających ćwiczeń? Każda pora jest dobra, aby wspomóc swój organizm pewnym i sprawdzonym suplementem. Przyjmowanie Xynogen nie wiąże się z żadnymi wcześniejszymi przygotowaniami czy przejściem na specjalną dietę – suplementację zaczyna się po prostu wtedy, gdy nie jest się zadowolonym z dotychczasowych osiągnięć. Nie ma przeciwwskazań, aby łączyć go z innymi suplementami, choć ze względu na wysoką skuteczność w zupełności wystarczy tylko ten jeden środek.

Poczytaj też o naszych polecanych tabletkach do budowy mięśni o nazwie Bulk Extreme.

Jak prawidłowo dawkować Xynogen?

Z suplementu przygotowuje się odżywczy, wzmacniający napój. W opakowaniu znajduje się miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji. Xynogen miesza się z wodą i od razu wypija, a najlepiej zrobić to przed planowanym właśnie treningiem. Ile dokładnie porcji suplementu wolno przyjąć w ciągu dnia jest opisane w ulotce i warto się do tych zaleceń stosować, w przeciwnym razie może dojść do niepożądanych reakcji. Można brać go codziennie, pamiętając jednak, że nie jest to zamiennik dla pełnowartościowych posiłków ani tym bardziej dla sesji treningowej.

Jak wygląda skuteczność suplementu Xynogen?

Xynogen ma skuteczność budowy masy mięśniowej na poziome 60%

Xynogen działa z bardzo dużą mocą, i tu już w pierwszych tygodniach jego stosowania. Praktycznie w każdym przypadku, kiedy łączy się suplementowanie z trenowaniem, widać zmiany w budowie masy mięśniowej oraz jej objętości. Średnio, gdy tylko się trenuje, w okresie kilku tygodni przyrost masy mięśniowej można ocenić na około 20 procent, jednak z dodatkiem produktu osiąga się wynik w granicach nawet 60 procent.

Jaki jest skład suplementu Xynogen?

Xynogen może się pochwalić wyjątkową formułą. Jest ona naturalna, bezpieczna dla zdrowia, ale bynajmniej nie oznacza to słabszej skuteczności działania. Wybrane składniki mają bardzo cenne właściwości, dzięki czemu suplementacja w realny sposób wpływa na rozbudowę suchej masy mięśniowej.

 • Różeniec górski jest szczególnie ważnym składnikiem tej formuły jest. To roślina, która zaliczana jest do składników adaptogennych, czyli takich, które zwiększają odporność organizmu na stres oraz wysiłek. Różeniec poprawia przebieg procesów anabolicznych, przyczynia się do szybszej regeneracji po treningach, wspiera rozbudowę mięśni. Chroni przed stresem oksydacyjnym oraz zmniejsza ilość kortyzolu, do tego zwiększa wytrzymałość organizmu.
 • Witaminy z grupy B wspierają najważniejsze życiowe procesy. Witamina B2 reguluje pracę układu krążenia oraz obniża ciśnienie do prawidłowego poziomu, odpowiada za układ nerwowy, bierze udział w produkcji glukozy. Dzięki niej dochodzi do skurczu mięśni gładkich. Witamina B5 ma za zadanie usprawnić metabolizm węglowodanów i tłuszczów, do tego pomaga spalić tkankę tłuszczową oraz wzmacnia mięśnie. Jest też ważna dla gospodarki hormonalnej.
 • Żeń-szeń, który znany jest jako afrodyzjak, pełni istotną funkcję także w suplementach na masę mięśniową. Pobudza, dodaje sił witalnych, zwiększa wydolność, ale też usprawnia regenerację po wysiłku.
 • Kofeina, dzięki której organizm otrzymuje wysoką dawkę energii, lepiej sobie radzi podczas wysiłku fizycznego, jest dobrze dotleniony. Kofeina przyczynia się także do redukcji tkanki tłuszczowej.
 • Ostatni składnik Xynogen to kompleks BCAA. Znajduje się w nim:
 1. leucyna, odpowiedzialna za rozbudowę mięśni oraz prawidłową syntezę białek
 2. walina, wspierająca syntezę białek oraz ważna dla układu nerwowego
 3. izoleucyna, utrzymująca odpowiedni poziom glukozy

Na czym polega działanie suplementu Xynogen?

Bez treningu nie ma rozrostu mięśni, a do wykonywania ciężkich ćwiczeń trzeba mieć odpowiednio dużo energii. Jej stały dopływ zapewnia Xynogen. Suplement nie tylko dostarcza składników o pobudzających właściwościach, ale też kontroluje produkcję glukozy, tak by komórki na bieżąco otrzymywały wystarczająco dużo paliwa. Produkt tak reguluje ten proces, że powiększa się tylko sucha masa mięśniowa, natomiast tkankę tłuszczową udaje się zredukować.

Xynogen dostarcza składników o pobudzających właściwościach

Osoby stosujące Xynogen wolniej się męczą, nawet podczas długich i wyczerpujących sesji treningowych. Podnosi wydolność i do tego skraca czas niezbędny do przeprowadzenia regeneracji, dlatego ćwiczyć można częściej i z coraz większymi obciążeniami. Stosując go można łatwiej uniknąć kontuzji, ponieważ organizm jest dobrze wypoczęty, a mięśnie znacznie silniejsze.

Pamiętając o tym, że mięśnie rozwijają się podczas regeneracji, Xynogen dostarcza składników usprawniających syntezę białek. W trakcie wypoczynku nadbudowa uszkodzonych mięśni zachodzi dużo sprawniej, co właśnie powoduje, że udaje się w końcu wypracować atrakcyjną muskulaturę.

Czemu zaleca się stosowanie Xynogen?

Suplement może pomóc w treningach, ale musi być dobrej jakości. Xynogen charakteryzuje się bardzo dobrym składem – są tu gruntownie przebadane, roślinne ekstrakty oraz witaminy, które intensyfikują rozrost mięśni. Suplement zapewnia długotrwałe efekty oraz ułatwia ciągły rozwój kondycji fizycznej. Co ważne, wpływa na mięśnie nie tylko podczas ćwiczeń, ale i w okresie regeneracji. Wspomaga organizm kompleksowo, dostarczając wartościowych składników, a w formule nie ma nic podejrzanego, co mogłoby zakończyć się groźnymi problemami zdrowotnymi. Najważniejsze efekty działania to:

 1. aktywna budowa mięśni
 2. szybszy proces spalania tłuszczu
 3. uzupełnienie niedoborów białka
 4. więcej energii podczas treningów

Xynogen Opinie

Co mówią mężczyźni stosujący Xynogen?

„Nie byłem zadowolony ze swojej sylwetki. Sporo mi brakowało do idealnej muskulatury, mimo że regularnie trenowałem na siłowni. Wiedziałem o korzyściach, jakie dają suplementy na przyrost masy mięśniowej, ale ich wybór jest tak ogromny, że naprawdę ciężko wybrać coś dobrego dla siebie. Wiele produktów odrzuciłem już na starcie ze względu na szkodliwy skład. Xynogen zainteresował mnie właśnie tym, że jest naturalny, a z komentarzy wynikało, że jest również skuteczny. Na mnie zdecydowanie zadziałał, bo odkąd biorę ten preparat, postępy stały się bardzo szybkie i wreszcie nabrałem formy.”

„Ćwiczyć zacząłem głównie po to by schudnąć, bo nadwagę miałem już sporo. Z czasem zacząłem myśleć o tym, by nabrać mięśni, co okazało się nawet trudniejsze niż zrzucanie kilogramów. Ilekroć przybierałem na masie, to rosła też tkanka tłuszczowa, a tego przecież chciałem się pozbyć. Z Xynogen udało się w końcu osiągnąć upragniony rezultat. Od czasu, gdy biorę ten suplement, rosną mi tylko mięśnie, i to w naprawdę imponującym tempie.”

„Pierwsze tygodnie mojej przygody z siłownią były motywujące, bo całkiem szybko zacząłem widzieć zmiany na plus – schudłem, zyskałem w miarę płaski brzuch, mięśnie stały się lepiej zarysowane. Ale niedługo potem sylwetka pozostawała bez zmian, choć trenowałem coraz ostrzej. Koledzy z siłowni poradzili mi, żebym kupił Xynogen. I mieli rację. To naprawdę zadziałało i nareszcie widzę poważne efekty swoich treningów.”

Czy suplement jest bezpieczny?

Przy wyborze suplementu na przyrost masy koniecznie należy zwrócić uwagę na jego skład oraz działanie, ponieważ wiele takich preparatów bardzo szkodzi zdrowiu. Źle dobrana odżywka może uszkodzić wątrobę albo serce, często dochodzi do zaburzeń w gospodarce hormonalnej, pojawiają się poważne problemy z erekcją, organizm traci równowagę aminokwasową. Przy długotrwałym suplementowaniu takich preparatów trzeba się po prostu liczyć z wystąpieniem licznych problemów zdrowotnych, które ostatecznie mocno obniżą jakość życia. Na poprawę erekcji wypróbuj tabletki Uromexil Forte.

Jak na tym tle wypada Xynogen? Według producenta, jest bezpieczny pod każdym względem i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Nie zaburza żadnych procesów życiowych, a jedynie wzmacnia organizm i usprawnia te mechanizmy, które zawodzą przy rozbudowie masy mięśniowej. Nie jest jednak wskazany dla osób, które mają mniej niż 18 lat, a przed rozpoczęciem suplementacji należy dokładnie przeczytać ulotkę. Jeśli w składzie jest coś, na co masz alergię, powinno się zrezygnować z przyjmowania tego suplementu.

Jakie będą efekty podczas suplementowania Xynogen?

Xynogen daje widoczne efekty po kilku tygodniach stosowania

Jest szereg korzyści, jakie daje Xynogen osobom, które po niego sięgają. Pierwsza jest taka, że organizm otrzymuje ogromny zastrzyk energii, co pozwala długo oraz intensywnie trenować. Drugą korzyścią jest aż trzykrotne zwiększenie skuteczności regularnego treningu – bez suplementacji wyniki będą znacznie słabsze i dłużej trzeba będzie czekać na rozwój muskulatury. Dzięki niemu organizm lepiej się zregeneruje i będzie na to potrzebował mniej czasu niż wcześniej, co pozwoli uniknąć kontuzji oraz przetrenowanie organizmu.

Xynogen Cena

Gdzie jest dostępny suplement Xynogen? Ile wynosi jego cena?

Xynogen do kupienia na stronie internetowej

Xynogenu nie da się kupić w żadnym stacjonarnym sklepie z odżywkami i suplementami. Jest on dostępny jedynie w sprzedaży online, przy czym nie warto go szukać na platformach typu Allegro czy Amazon, ponieważ producent nie prowadzi w tych miejscach oficjalnej dystrybucji. Aby nie trafić na podróbki, trzeba wejść na stronę producenta i tam wypełnić krótki formularz zgłoszenia.

Z klientem kontaktuje się konsultant producenta, i to on podaje wszystkie istotne informacje związane z przesyłką, jak i przyjmuje dane potrzebne do realizacji zamówienia. Paczka z suplementem jest dostarczana kurierem na adres domowy albo do paczkomatu. Można za zakup zapłacić z góry, przelewem internetowym, nie jest to jednak wymagane. Jeśli ze względów bezpieczeństwa ktoś woli uregulować płatność dopiero przy odbiorze, ma do wyboru taką opcję, wystarczy ją wskazać podczas rozmowy.

Standardowa cena suplementu podana jest na stronie producenta. Jeśli ktoś chce nabyć Xynogen taniej, powinien teraz złożyć swoje zamówienie, bo właśnie trwa akcja promocyjna zapewniająca bardzo atrakcyjne rabaty. Dzięki tej promocji Xynogen można kupić za połowę ceny wyjściowej, ale ta cena obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów.

Najczęściej zadawane pytania:

Na czym polega działanie Xynogen?

Xynogen pobudza, dodaje siły, poprawia wydolność oraz wytrzymałość, czyli zapewnia to wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia poprawnego treningu.

Jak dokonać zakupu produktu?

Oryginalny suplement Xynogen dostępny jest tylko i wyłącznie na stronie internetowej producenta, na której należy wypełnić formularz. Po wysłaniu formularza konsultant telefonicznie potwierdzi twoje zamówienie.

Jak należy zapłacić za zakupiony produkt?

Po potwierdzeniu zamówienia płatności można dokonać on-line lub zapłacić za zamówienie kurierowi przy odbiorze paczki.

Czy na Xynogen potrzeba jest recepta i czy jest dostępny w aptece?

Xynogen to preparat całkowicie naturalny, na który nie trzeba mieć recepty, a producent sprzedaje go wyłącznie na swojej stronie internetowej. Dlatego produkt nie jest dostępny w aptece.

Czy suplement jest bezpieczny dla zdrowia?

Tak, nie stwierdzono u nikogo, kto stosował Xynogen żadnych skutków ubocznych, jednak nie powinny go zażywać osoby uczulone na którykolwiek ze składników suplementu ani przed ukończeniem 18 roku życia.

Dla kogo przeznaczony jest Xynogen?

Xynogen przeznaczony jest dla sportowców, kulturystów i osób, które ćwiczą siłowo chcących zwiększyć swoją masę mięśniową i zbudować lepszą sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.