Visoptic DUO Opinie – Działanie, Skład, Gdzie Kupić, Forum, Cena

Visoptic DUO - opinie pozytywne

Visoptic DUO to suplement mający formę tabletek. Służy do ochrony i wzmocnienia narządu wzroku, a do jego zakupu nie jest potrzebna recepta od lekarza. Produkt ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników, został też zatwierdzony przez specjalistów jako środek bezpieczny i niepowodujący efektów ubocznych. Co czyni ten suplement takim wyjątkowym?

Jakich efektów można się spodziewać po tabletkach Visoptic DUO?

Visoptic DUO removebg preview

Visoptic DUO dają poprawę bardzo szybko i większość osób czuje ulgę już po kilku pierwszych dniach stosowania suplementu. Dzięki tabletkom oczy są mniej zmęczone i ustępują objawy astenopii, a intensywne patrzenie nie powoduje już tak szybkiego przemęczenia wzroku. Kapsułki pomagają pozbyć się obrzęków oraz podrażnień wywołanych przez noszenie soczewek kontaktowych, może też okazać się bardzo pomocny przy alergii, która zwykle obejmuje także narząd wzroku. Jak zapewnia producent, ma także działanie ochronne i regenerujące.

Kobiety dbające o wzrok używają także tuszu poprawiającego wygląd rzęs.

Visoptic DUO Opinie

Co mówią osoby przyjmujące Visoptic DUO?

„Moja praca bardzo męczy mój wzrok, wieczorami ledwo widzę, a co zamknę oczy, to czuję nieprzyjemne pieczenie. Używałem przez jakiś czas kropli i na chwilę pomagało, szukałem jednak czegoś innego, o długotrwałym działaniu. Tak znalazłem Visoptic DUO. To świetny suplement, bardzo pomaga na oczy, i tak się poprawiła ich kondycja, że w ogóle nie muszę ich nawilżać kroplami.”

„Całe dnie spędzam przed komputerem, wieczorami lubię jeszcze poczytać książkę albo obejrzeć coś w telewizji. Wiem, jak to szkodzi na moje oczy, zresztą mam już wadę wzroku i muszę nosić okulary. Odkąd biorę Visoptic DUO, moje problemy są wyraźnie mniejsze. Oczy wolniej się męczą, pozostają dobrze nawilżone, a po zamknięciu nie czuję piasku pod powiekami.”

„Miałam wiele problemów ze swoim wzrokiem. Wadę mam niewielką, ale za to często dokuczają mi nieprzyjemne infekcje, oczy bardzo szybko się męczą, od czego zwykle od razu zaczyna boleć mnie głowa. Znalazłam w internecie Visoptic DUO i bardzo mnie zachęcił ich opis, dlatego szybko zamówiłam pierwsze opakowanie. Naprawdę pomogło i wiem, że będę wracać do tego suplementu w przyszłości.”

Kiedy zaleca się stosowanie Visoptic DUO?

Visoptic DUO ma za zadanie chronić przed chorobami oczu, zmniejszać obrzęki wokół oczu, łagodzić zmęczenie oraz poprawiać ostrość widzenia. Główna przypadłość, z jaką ma sobie radzić Visoptic DUO, to astenopia. Na czym ona polega? Jest to określenie dla zmęczenia oczu, które pojawia się na przykład podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze, oglądaniu telewizji, długiej jeździe samochodem, czytaniu przy słabym świetle, czyli wszędzie tam, gdzie narząd wzroku musi bardzo intensywnie pracować.

Zmęczenie oczu jest powszechną dolegliwością i może ustąpić samoistnie, po prostu podczas wypoczynku. Czasami astenopia wiąże się z wadami wzroku lub chorobami oczu, które nie są dobrze leczone. Objawy, jakie towarzyszą astenopii, to najczęściej:

Visoptic DUO - kiedy należt stosować
 • ból wokół oczu
 • wywoływany przez zmęczenie wzroku ból głowy
 • suche albo łzawiące oczy
 • zamazane widzenie
 • nadwrażliwość na światło
 • pieczenie oczu
 • zawroty głowy
 • problemy z utrzymaniem otwartych oczu

Czasami, w poważniejszych przypadkach, pojawiają się jeszcze takie objawy jak migrena, mdłości czy skurcze mięśni twarzy. Przyczyną zmęczenia oczu jest przeważnie nadwyrężanie narządu wzroku, co ma duży związek ze współczesnym stylem życia – dlatego też często astenopię nazywa się także „syndromem widzenia komputerowego”. Oczy męczą się jednak nie tylko od wpatrywania w ekrany urządzeń elektronicznych, ale też podczas długiego czytania, kierowania pojazdami, przebywania w suchych pomieszczeniach, ekspozycji na intensywne światło lub odblaski.

Dla kogo przeznaczony jest Visoptic DUO?

Visoptic DUO - szybkie efekty stosowania

Większość osób bez żadnych przeszkód może stosować Visoptic DUO jako środek poprawiający kondycję oczu. Wykluczenia dotyczą ciąży oraz okresu karmienia piersią, a jeśli chodzi o osoby niepełnoletnie, to wskazana jest wcześniej wizyta u lekarza okulisty celem konsultacji. Generalnie jednak tabletki nie wymaga recepty, od użytkowników oczekuje się jedynie stosowania do zaleceń, które zostały opisane w ulotce.

Jaki jest skład tabletek Visoptic DUO?

Skład tabletek Visoptic DUO różni się w zależności od tego, czy są to kapsułki na dzień, czy na noc.

W tabletkach na dzień znajduje się:

 • kompleks witamin
 • ekstrakt z borówki
 • kwas hialuronowy

Kompleks witamin obejmuje witaminy A, B oraz E, które mają wielki wpływ na to, jak funkcjonuje narząd wzroku. Witaminy chronią przed rozwojem wad wzroku, utrzymują dobrą ostrość widzenia, spowalniają zmiany spowodowane starzeniem się organizmu. Dzięki witaminom oczy szybciej się regenerują i otrzymują więcej składników odżywczych, a do tego poprawia się jeszcze mikrokrążenie w okolicach oczu.

Visoptic DUO - naturalny skład - borówka

Ekstrakt z borówki jest silnym antyoksydantem, a to właśnie stres oksydacyjny powoduje uszkodzenia delikatnych naczyń włosowatych w oczach, prowadzi do rozwoju infekcji oraz problemów z siatkówką. Borówka przyczynia się do lepszej pracy narządu wzroku, chroni przed wadami wzroku oraz stymuluje regenerację neuronów. Ostatni składnik Visoptic DUO na dzień to kwas hialuronowy, potrzebny do tego, by oczy miały prawidłowy, nieuszkodzony film łzowy chroniący przed przesuszeniem oczu oraz przed nadmiernym tarciem powiek o rogówkę.

Tabletki Visoptic DUO na noc zawierają:

 • witaminę D
 • ekstrakt z dzikiej róży
 • ekstrakt z czarnej porzeczki

Witamina D wpływa na ostrość widzenia, hamuje degenerację narządu wzroku spowodowaną wiekiem, niszczy wolne rodniki. Ekstrakt z dzikiej róży ma działanie oczyszczające oraz pobudzające, dobrze wpływa na krążenie, odżywia komórki oczu i przyspiesza ich regenerację. Pomaga także szybko zwalczyć stany zapalne oraz nie dopuszcza do ich nawrotów. Ostatni składnik, czyli ekstrakt z czarnej porzeczki, jest wyjątkowo silnym antyoksydantem, zwiększa ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, poprawia nawilżenie oka. Odgrywa też dużą rolę w profilaktyce wielu chorób oczu, jak zaćma czy jaskra.

Naturalne składniki zawarte są też w polecanym przez nas Serum Celleasy Perfact Body.

Czy Visoptic DUO jest bezpieczny dla zdrowia?

Visoptic DUO ma taki skład, że nikomu nie powinien zaszkodzić, co zresztą potwierdziły badania kliniczne. Niemniej zaleca się sprawdzenie ulotki pod kątem możliwych alergii na składniki roślinne – jeśli na liście jest coś, co powoduje uczulenie, należy zrezygnować przyjmowania tego preparatu. Kapsułki mają bezpiecznie przygotowane dawki i powinno się ten suplement przyjmować wyłącznie według zaleceń.

Na czym polega działanie Visoptic DUO?

Visoptic DUO charakteryzuje się dwutorowym działaniem. Pierwsze tabletki, na dzień, to przede wszystkim złagodzenie objawów zmęczenia wzroku. Oczy odzyskują dobrą kondycję, są mniej podatne na zmiany zwyrodnieniowe, procesy starzenia się oczu zwalniają. Stosowanie go pomaga nawet zmniejszyć posiadaną wadę wzroku. Dostarczając kwasu hialuronowego, odbudowuje uszkodzony i osłabiony film łzowy, który jest niezbędny do tego, by zapobiegać przesuszeniom i podrażnieniom oczu. Do tego tabletki poprawiają ostrość widzenia i eliminuje takie objawy jak zamazane widzenie czy ból głowy spowodowany astenopią.

Visoptic DUO - szybkie działanie tabletek

Tabletki na noc także bardzo pomagają w odzyskaniu dobrego wzroku. W tej fazie Visoptic DUO dba o szybką i sprawną regenerację oczu, łagodzi podrażnienia, usuwa infekcje i pomaga odbudować barierę ochronną oczu. Tabletki poprawiają procesy metaboliczne zachodzące w narządzie wzroku, wzmacnia strukturę siatkówki oraz rogówki oka. Dodatkowo dostarczają one mnóstwa przeciwutleniaczy, co zwiększa ochronę przed stresem oksydacyjnym oraz poważnymi uszkodzeniami, jakie powodują wolne rodniki.

Jak powinno się przyjmować Visoptic DUO?

Visoptic DUO jest w dwóch opakowaniach. Jedno z nich jest przeznaczone na dzień, drugie na noc, i tych pór powinno się pilnować podczas aplikowania kapsułek. Pierwszą dawkę należy brać rano i popić dużą ilością wody. Druga kapsułka przyjmowana jest przed snem. To optymalna dawka, zalecana przez producenta, której nie powinno się samodzielnie zwiększać.

Visoptic DUO musi być przyjmowany codziennie, przez okres czterech tygodni albo dłużej, w zależności od indywidualnych predyspozycji. Specjaliści zalecają też, by suplementowanie je i połączyć z dodatkową ochroną oczu, jak noszenie okularów przeciwsłonecznych i zwiększenie podaży witamin w codziennej diecie, co ma ogromny wpływ na kondycję naszego narządu wzroku.

Dlaczego warto przyjmować kapsułki Visoptic DUO?

Oczy to bardzo wrażliwy organ, podatny na uszkodzenia i podrażnienia, a choroby narządu wzroku zwykle ciężko się leczy i może też dojść do nieodwracalnych wad. Dlatego tak ważna jest profilaktyka oraz szybkie reagowanie na problemy z oczami, a astenopia bez wątpienia jest takim właśnie objawem. Visoptic DUO pomaga na zespół suchego oka, bóle oczu, osłabienie mięśni gałek ocznych. Podczas jednego cyklu kuracji można się całkowicie pozbyć tych dolegliwości, a wzrok się poprawi i będzie mniej podatny na rozwój wad.

Poczytaj także jak dbać o skórę twarzy.

Czy Visoptic DUO ma wysoką skuteczność?

Przyjmowanie Visoptic DUO daje bardzo dobre efekty, co potwierdzają badania kliniczne przeprowadzone na dużej grupie osób z różnymi wadami wzroku. Badania pokazały, że podczas pierwszego miesiąca większość osób pozbyła się dolegliwości związanych z przemęczeniem wzroku, po kolejnym cyklu już wszyscy uczestnicy badań poprawili kondycję swoich oczu.

Visoptic DUO Cena

Gdzie kupić Visoptic DUO? Jaka jest jego cena?

Visoptic DUO - cena, ile kosztuje, gdzie kupić

Dzięki promocji, jaka obecnie ma miejsce, Visoptic DUO kosztuje o połowę mniej. Ta promocja jest ograniczona czasowo i dostępna wyłącznie na oficjalnej stronie sprzedażowej. Zgłoszenia są przyjmowane przez całą dobę, a w formularzu wystarczy podać swój numer telefonu i poczekać na zgłoszenie się konsultanta. Zamówienie jest realizowane w przeciągu kilku dni roboczych i można za nie zapłacić dopiero przy odbiorze.

Nazwa ProduktuVisoptic DUO
Cena Produktu❗ Promocja
Gdzie Kupić? ▶️ Oficjalna strona Producenta
Opinie ⭐️ Pozytywne
Zawartość opakowaniaTabletki na dzień i tabletki na noc
Dawkowanie1 kapsułka rano i 1 kapsułka wieczorem
Składniki 🌿 Naturalne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.