Prostoxalen – Opinie, Cena, Działanie, Składniki, Efekty uboczne, Gdzie kupić, Apteka

O problemach z prostatą nie mówiono jednak nie oznacza to, że problem ten nie istniał. Dotyczy on niemal wszystkich mężczyzn po ukończeniu 50 roku życia. Jednak nie u wszystkich daje on takie same, nieprzyjemne objawy.

Każdy mężczyzna po 45 roku życia powinien przynajmniej raz w roku udać się od urologa i skonsultować stan zdrowia swojego układu moczowo – płciowego właśnie po to by uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości związanych z przerostem gruczołu krokowego – czyli potocznie nazywanego prostatą. Zaniedbania mogą prowadzić do nowotworu prostaty.

Na rynku pojawił się suplement diety Prostoxalen, który ma przeciwdziałać nieprzyjemnym skutkom i rozwojowi przerostu gruczołu krokowego. Zapraszamy na recenzję produktu. www.Prostoxalen.com

Prostoxalen zostaje wycofany ze sprzedaży i zastąpiony ulepszoną wersją pod nazwą Prostan Plus, już teraz możesz zamówić go w promocji TUTAJ

Czym jest Prostoxalen?

Prostoxalen opakowanie, co to jest

Prostoxalen to ziołowe kapsułki, które mają zwalczać nieprzyjemne objawy przerostu prostaty w łagodnym stadium. Lek został opracowany przez specjalistów urologów po to by wspomagać pracę układu moczowo – płciowego. Preparat ma zapobiegać dalszemu rozwojowi przerostu prostaty.

Do nieprzyjemnych objawów przerostu prostaty zalicza się nieustanne parcie na pęcherz moczowy co przeszkadza w czynnościach codziennego życia oraz liczne wybudzenia w nocy.

Kapsułki mogą byś stosowane przez wszystkich, ponieważ producent nie podaje aby te tabletki powodowały jakieś skutki uboczne. Nie jest to lek wydawany na receptę, możesz go nabyć bez wychodzenia z domu.

Problemy z prostatą znikają przy stosowaniu Prostoxalen?

W poprzednim stuleciu, kiedy średnia długość życia mężczyzny nie przekraczała 50 roku życia problem dotyczący przerostu prostaty prawie w ogóle nie istniał. Jednak wraz z rozwojem medycyny i wydłużeniu się średniej życia, świadomości mężczyzn na temat własnego ciała oraz zdrowia problem przerostu gruczołu krokowego zaczął być tematem, którym interesuje się co raz większa liczba panów.

Poczytaj też: Szampon Folicerin.

Przerost prostaty – co to właściwie znaczy?

Gruczoł krokowy wielkością odpowiada rozmiarowi kasztana, jest stosunkowo niewielki. Jego powierzchnia jest gładka. Jednak zmieniony chorobowo gruczoł zaczyna zwiększać swoją objętość poprzez wzrost komórek gruczołowych i naciskać na cewkę moczową. Taki ucisk zmniejsza średnicę cewki moczowej i zaczynają występować problemy z oddawaniem moczu. Kiedy pęcherz nie może zostać opróżniony całkowicie z moczu zaczyna zmieniać swoją strukturę. Mocz zalegający w pęcherzu zwiększa częstotliwość wystąpienia zapalenia czy zakażenia układu moczowo – płciowego, osłabienia mięśni pęcherza odpowiedzialnych za trzymanie moczu lub powstawanie kamieni w pęcherzu.

Prostoxalen stosowanie

Do najczęstszych objawów przerostu prostaty zaliczyć możemy między innymi: ucisk na pęcherz moczowy, częste oddawanie moczu w nocy, ból przy oddawaniu moczu, wrażenie pełnego pęcherza, problemy w oddawaniu moczu, występowanie w moczu krwawienia, zmniejszenie strumienia oddawania moczu, bolesność w dole brzucha, bóle w okolicy moszny, odbytu.

W przypadku wystąpienia łagodnych objawów przerostu prostaty zastosować można Prostoxalen, który ma zaprzestać dalszemu rozwojowi komórek gruczołowych i zwiększaniu objętości gruczołu tym samym zmniejszyć odczuwanie nieprzyjemnych objawów związanych z przerostem prostaty.

Jak działa Prostoxalen?

Prostoxalen to tabletki oparte na naturalnych roślinnych wyciągach pomagające zwalczać objawy łagodnego przerostu prostaty. Kapsułki mają zadbać o Twoje zdrowie i pomóc zwalczyć wszelkie problemy z tym związane.

Prostata odpowiedzialna jest za produkcję płynu nasiennego. Jej przerost wpływa na przepływ moczu przez cewkę moczową i tym samym zwęża ujście cewki. Wówczas zaczynają pojawiać się objawy związane z nietrzymaniem moczu, problemy ze wzwodem oraz inne dokuczliwe dolegliwości.

Roślinne składniki Prostoxalen mają skutecznie zapobiegać dalszemu rozrostowi gruczołu krokowego i eliminować dolegliwości z tym związane. Ten suplement diety jest sprzedawany bez recepty, możesz po niego sięgnąć w każdej chwili. Nie musisz oczekiwać w kolejce na konsultacje z urologiem by zacząć dbać o swoje zdrowie. www.Prostoxalen.com

Prostoxalen działanie

Przy regularnym stosowaniu kapsułek pozbędziesz się uciążliwego parcia na pęcherz, problemów i bólu w trakcie oddawania moczu. Składniki tabletek mają pozwolić na osiąganie pełnego wzwodu oraz zapobiegać niekontrolowanemu oddawaniu moczu. Formuł leku została tak opracowana by jego działanie pozwoliło na zmniejszenie częstotliwości chodzenia do toalety, także w nocy.

Kuracja Prostoxalen pozwala na wyeliminowanie bólu, swędzenia i pieczenia jakie często pojawia się przy przeroście prostaty dzięki składnikom o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym. Podobne działanie ma także Uromexil forte, o którym pisaliśmy wcześniej.

Prostoxalen zostaje wycofany ze sprzedaży i zastąpiony ulepszoną wersją pod nazwą Prostan Plus, już teraz możesz zamówić go w promocji TUTAJ

Czy przyjmowanie Prostoxalen powoduje skutki uboczne?

Kapsułki Prostoxalen zostały opracowane przy użyciu tylko naturalnych, ziołowych składników. Producent preparatu podkreśla, że dzięki temu nie są one szkodliwe dla zdrowia. Tabletki można zażywać przez długi okres czasu, ponieważ są bezpieczne dla zdrowia.

Składniki leku są przebadane i znane od lat, nie powodują żadnych działań niepożądanych. Do każdego opakowania dołączono ulotkę, z której treścią należy się zapoznać przed rozpoczęciem kuracji. Osoby uczulone na jakikolwiek składnik leku nie powinny go przyjmować.

Co znajduje się w składzie Prostoxalen? Ulotka

Palma sabałowa odpowiedzialna jest za ograniczenie przekształcania się testosteronu w DHT, ponieważ to właśnie on powoduje, że dochodzi do przerostu prostaty. Wyciąg z palmy sabałowej ma także zmniejszyć częstotliwość oddawania moczu i ból w trakcie z uwagi na możliwość cofnięcia tych łagodnych zmian przerostu prostaty. Składnik ten dba także o zachowanie zdrowia seksualnego, utrzymuje poziom libido na stałym poziomie, poprawia także produkcję nasienia.

Żurawina wielkoowocowa pozytywnie wpływa na pracę całego układu moczowo – płciowego. Znana ze swoich właściwości przeciwzapalnych chroni przed infekcjami, a w przypadku ich wystąpienia wspomaga w procesie leczenia i zapewnia prawidłowy przepływ strumienia moczu.

Prostoxale składniki

Pestki dyni znane od wielu lat – podobnie zresztą jak palma sabałowa, są wykorzystywane w większości leków leczących przerost prostaty. Działanie pestek dyni jest także podobne, bo przyczynia się do blokowania zmiany testosteronu na DHT i dzięki temu zmniejsza rozmiar prostaty. Pestki dyni wykazują także właściwości przeciwzapalne i pomagają w zwalczaniu zakażeń i bakterii w układzie moczowo – płciowym. Wspomaga osiągnięcie wzwodu.

Pokrzywa ma silne działanie moczopędne co ułatwia oddawanie moczu przy przeroście prostaty. Wyciąg z pokrzywy łagodzi dolegliwości związane z gruczołem krokowym i działa przeciwbólowo.

Cynk odpowiedzialny jest za utrzymanie hormonów na optymalnym dla organizmu poziomie chroniąc go tym samym przed przerostem prostaty. Dzięki swoim właściwościom pozwala na utrzymanie prawidłowej pracy całego układu moczowo – płciowego i rozrodczego mężczyzny.

Wierzba drobnokwiatowa także wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne i wzmacniające. Eliminuje nieprzyjemne dolegliwości przerostu prostaty, zmniejsza odczuwanie bólu i pozwala na prawidłowy przepływ moczu.

Witamina E także zawiera dużo substancji zwalczających wolne rodniki. Poza tym jest także dobrym składnikiem ochronnym komórki.

Likopen (w dużym stężeniu znajduje się w pomidorach) zawiera duże ilości przeciwutleniaczy o właściwościach eliminujących wolne rodniki i chroniących komórki organizmu przed starzeniem się.

Witamina B6 utrzymuje testosteron na wysokim poziomie i odpowiada za regulację hormonów. Prawidłowa praca gospodarki hormonalnej mężczyzn pozwala dłużej cieszyć się sprawnością układu moczowo – płciowego i rozrodczego, jest także stosowana w colossus gel

Jakie opinie ma Prostoxalen?

Przygotowując recenzję tego produktu szukaliśmy opinii na temat efektów działania tych kapsułek. To co znaleźliśmy w internecie na różnych forach o tematyce zdrowia i mężczyzn miało pozytywny wydźwięk. Przedstawiamy niektóre z opinii:

„Wśród grona swoich znajomych (około 55 lat) nie mam nikogo, kto nie zmagałby się z problemem jakim jest przerost prostaty. Od niedawna problem zaczął dotyczyć i mnie. Początkowo czułem silny ucisk na pęcherz moczowy i pomyliłem to z zapaleniem pęcherza. Jednak leki jakie przyjmowałem na stan zapalny nie przyniosły efektów. Wówczas już wiedziałem po tym jak chodziłem średnio kilka razy w ciągu nocy do toalety, że problem dotyczy prostaty. Kupiłem Prostoxalen. Od 2 tygodni jest już lepiej. Spokojnie przesypiam większą część nocy, wstaję wypoczęty.” Robert

„Od kiedy zaczęły pojawiać się u mnie pierwsze dolegliwości związane z przerostem prostaty wiecznie chodziłem zły. Zwłaszcza w nocy gdy wstawałem po kilka – lub nawet kilkanaście razy i okazywało się, że nie mogłem oddać moczu. Ucisk na pęcherz był tak silny, że nie mogłem tego zbagatelizować, a w toalecie oddawałem dosłownie parę kropli moczu. Ile to budziło we mnie złości, że co chwilę wstaję i się nie wysypiam, a w pracy jestem jak zoombie. Zacząłem szukać rozwiązań. Trafiłem na Prostoxalen. Od jakiegoś czasu silne uczucie parcia na pęcherz moczowy słabnie i ilość oddawanego moczu jest zdecydowanie większa niż wcześniej. Jestem zadowolony z efektów” Marek

„Przerost prostaty dokuczał mi tak, że zanim gdzieś wyszedłem czy pojechałem to musiałem przenalizować drogę pod względem dostępności do toalety. Jeśli nie było po drodze WC musiałem zmieniać trasę. To uczucie ciągłego ucisku na oddawanie moczu było najgorsze. Dodatkowo seks przestał być satysfakcjonujący, bo pojawiły się problemy z erekcją. Od kiedy zacząłem stosować Prostoxalen jest lepiej. Widzę poprawę, bo do toalety chodzę zdecydowanie rzadziej i już nie mam tego ucisku na pęcherz moczowy, dodatkowo erekcja wróciła do normy. Polecam te kapsułki.” Sebastian

Prostoxalen Cena – ile kosztuje?

Już jedno opakowanie Prostoxalen pozwala na odczuwanie pozytywnych rezultatów kuracji zwalczającej przerost prostaty. Kosztuje ono 139 zł.

Prostoxalen zostaje wycofany ze sprzedaży i zastąpiony ulepszoną wersją pod nazwą Prostan Plus, już teraz możesz zamówić go w promocji TUTAJ

Prostoxalen cena, ile kosztuje, gdzie kupić

Dwumiesięczna kuracja ma doprowadzić do eliminacji dokuczliwych objawów takich jak, ból, pieczenie, swędzenie ciągłe parcie na pęcherz moczowy. Za taką kurację – czyli za 2 opakowania kapsułek zapłacimy 269 zł. Na tym zestawie uda się zaoszczędzić 3%.

Dla mężczyzn, którzy chcą przez dłuższy czas nie odczuwać dolegliwości związanych z przerostem prostaty mogą zdecydować się na ostatni pakiet zaproponowany przez producenta, który zawiera aż 4 opakowania Prostoxalen. W tym zestawie płacisz tylko za 3 opakowania a 4 otrzymujesz gratis. Dzięki temu oszczędzisz 25%. Ten zestaw u producenta kosztuje 471 zł.

Gdzie kupić Prostoxalen?

Prostoxalen kupisz bez wychodzenia z domu i bezpośrednio u producenta kapsułek za pośrednictwem jego strony sprzedażowej.

Producent przestrzega przed zakupem tabletek na innych stronach internetowych, sklepach czy aptekach, ponieważ nie prowadzi takiej sprzedaży.

Zakupy za pośrednictwem innych stron mogą oferować podrobiony produkt, ze który producent nie bierze odpowiedzialności i nie daje gwarancji.

W celu zakupu oryginalnego produktu, bezpośrednio od producenta skorzystaj z linka:

Aby zakupić kapsułki wejdź na stronę producenta i  wybierz zestaw produktów jaki cię interesuje, wypełnij krótki formularz zakupowy i wybierz sposób dostawy przesyłki.

Nazwa ProduktuProstoxalen
Ile kosztuje137
PromocjeSprawdź tutaj
Dostępność w apteceNie
Opinie użytkownikówPozytywne
Wysyłka za granicętak

3 komentarzy do “Prostoxalen – Opinie, Cena, Działanie, Składniki, Efekty uboczne, Gdzie kupić, Apteka

  1. Ponad rok męczyłem się z typowymi przypadłościami na prostatę, jak częste oddawania moczu, niekiedy bóle w korczu i tym podobne, stosowałem podobne środki jak prostoxalen, jednak bez większych efektów, tutaj problemu wstawania w nocy aby się wysikać pozbyłem się po miesiącu stosowania tabletek, więc bardzo pozytywnie, pozdr

  2. No że zapalenie prosta to koszmar dla faceta, dodatkowo także źle wpływa na życie seksualne u mnie to naprawdę prawie że zniszczyło mi związek z moją partnerką, na szczęscie znalazłem prostoxalen i wszystko wraca do normy

  3. Naprawdę szybko działa i widac pierwsze efekty, zastanawiałem się długo nad tymi tabltkami, mimo świetnych rekomendacji i opinini – ponieważ w przeszłości brałem podobne suplementy na prostatę i nie było takich efektów jak obiecali.Tutaj na tomiast miesiąc stosowania i naprwdę widze różnicę, nawet ustąpiły bóle które miewałem a były bardzo uporczywe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *