Plastry Magnetum Arthro – Cena, Ile kosztują, Gdzie Kupić, Apteka, Allegro, Ceneo, Opinie, Skuteczność Działania

Magnetum Arthro cena ile kosztuje

Zwyrodnienia stawów to przyczyna uporczywego bólu. Metoda, która obiecuje bardzo szybko wyeliminować ten ból, to plastry Magnetum Arthro. Są zamiast tabletek czy innych środków przeciwbólowych, które mogą uszkodzić wątrobę i wywołać wiele niepożądanych skutków ubocznych. Czy jednak mają wysoką skuteczność? Jak można pozbyć się trwale bólu stosując plastry magnetyczne?www.MagnetumArthro.pl

www

Ból w stawach – czemu występują?

Stawy zwiększają znacząco zakres ruchu człowieka. Są „łącznikiem” kości, jak na przykład łokieć albo kolano. Kości kończyny przytrzymywane są przez torebkę stawową, więzadła i ścięgna, a żeby kości nie tarły o siebie podczas ciągłego ruchu, nasada kości wykończona jest dość miękką chrząstką. Chrząstkę dość łatwo uszkodzić – zanika ona, gdy człowiek mało się rusza, albo przeciwnie, gdy ruch jest zbyt obciążający dla stawów.

Swoje robi też wiek, bo kiedy organizm zaczyna się starzeć, wysycha maź chroniąca stawy, a ilość produkowanego kolagenu jest mniejsza niż u osób młodych. Nie oznacza to jednak, że z chorymi stawami zupełnie nic nie da się zrobić. Zdrowa aktywność fizyczna oraz dobra dieta pomagają w odbudowie uszkodzonego stawu, trwa to jednak dość długo, gdy zaniedbania są już poważne. Z pomocą przychodzą więc leki, maści, zabiegi, na przykład magnetoterapii. Bez tego wsparcia ból się nasili, ubytki w chrząstce zrobią się jeszcze większe, w stawie bez przerwy pojawiać się będą nowe stany zapalne.

Plastry Magnetum Arthro

Magnetum Arthro

Zabiegi wspomnianej magnetoterapii są drogie i czasochłonne. Nie każdy może sobie pozwolić na taką rehabilitację, ale dziś można skorzystać z dobrodziejstw magnetoterapii także w domu, bez dużych kosztów i skomplikowanej aparatury. Metodę leczenia magnesami wykorzystują plastry Magnetum Arthro. I jak obiecuje producent, są tak skuteczne, że do przeprowadzenia pełnej kuracji wystarczy jeden miesiąc.

Czym Się różnią Magnetum Arthro od zwykłych Plastrów ?

Magnetum Arthro nie należy mylić ze zwykłymi plastrami, które jedynie rozgrzewają staw lub wprowadzają przez skórę substancje przeciwbólowe. W tych plastrach są magnesy, ale bez obaw, nie są one szkodliwe, chociaż nosi się je bezpośrednio na skórze przez długi czas. Leczenie chronicznego bólu magnesami jest metodą bardzo dobrze znaną w medycynie i udowodniono, że jest ona wyjątkowo skuteczna na różnego rodzaju zwyrodnienia stawów.

Metoda jest bardzo prosta, ogranicza się do aplikacji plastrów Magnetum Arthro według instrukcji producenta – nie trzeba robić skomplikowanych ćwiczeń, które grożą kontuzją, nie wydaje się pieniędzy na kosztowne leki, a organizm nie odczuwa żadnych efektów ubocznych kuracji. I co warte podkreślenia, Magnetum Arthro można kupić bez recepty, więc nawet nie jest potrzebna wizyta u lekarza.

Kiedy można stosować plastry Magnetum Arthro?

Plastry Magnetum Arthro są uniwersalne, dla osób dowolnej płci i w każdym wieku. Na liście schorzeń, jakie można wyleczyć w ten sposób, znajdują się:

 • choroby reumatyczne, w tym również reumatoidalne zapalenie stawów
 • zwyrodnienia stawów
 • bóle kręgosłupa
 • dyskopatia
 • artretyzm
 • osteoporoza
 • urazy stawów
 • kontuzje sportowe
 • stany zapalne w stawach

Jak szybko działają plastry Magnetum Arthro?

W ulotce dołączonej do plastrów Magnetum Arthro można przeczytać, że pozbycie się bólu stawów i kręgosłupa jest możliwe w przeciągu zaledwie 30 dni. Poprawa jest jednak odczuwalna często już dużo wcześniej, bo po około tygodniu ustępują opuchlizny stawów oraz infekcje, a gdy minie kolejne siedem dni, stawy przestają trzeszczeć i ruszają się w pełnym zakresie.

Plastry Magnetum Arthro – jak to działa?

magnetum arthro działanie efekty

Na czym polega unikalność i skuteczność tej metody leczenia bólu? Magnesy są tu oczywiście najważniejsze. Emitują one impulsy pola magnetycznego o niskiej częstotliwości – impulsy wysyłane są co trzy godziny i jest to optymalna dawka, dzięki której staw przechodzi regenerację, ale bez skutków ubocznych dla zdrowia. www.Magnetumarthro.pl

Pod wpływem magnesów mięśnie rozluźniają się, a krążenie krwi przyspiesza. Wraz z lepszym przepływem krwi do komórek tworzących staw trafia więcej składników odżywczych, co jest niezbędne do ich pełnej odbudowy. Magnesy stymulują także produkcję kolagenu, który jest budulcem dla stawów – to właśnie jego niedobory sprawiają, że chrząstka się ściera i jest zbyt mało mazi stawowej. Tkanki stają się bardziej elastyczne, staw robi się w pełni ruchomy i zyskuje pełną ochronę przed urazami i groźnym zesztywnieniem.

Jakie są głowne zalety stosowania plastrów Magnetum Arthro:

 1. bardzo szybkie usuwanie bólu
 2. obrzęki znikają po tygodniu
 3. nie ma stanów zapalnych
 4. prawidłowa ruchomość stawu
 5. czterokrotnie większa ilość kolagenu w tkance łącznej

Jak używać plastrów Magnetum Arthro?

W opakowaniu znajduje się ulotka opisująca prawidłowy sposób aplikacji plastrów Magnetum Arthro. Nie wolno nosić ich inaczej niż zaleca to producent. Trzeba też pamiętać o tym, że nawet gdy plaster usunie ból w kilka minut po jego aplikacji, to dla zapewnienia pełnego efektu leczenia plaster musi pozostać na skórze tak długo, jak wymaga tego instrukcja.

Plastry nakleja się po prostu w miejsce bólu, a jeśli ból promieniuje także na sąsiednie stawy, tam również stosujemy Magnetum Arthro.

Jaką skuteczność mają plastry Magnetum Arthro? Efekty Działania

Czy 30 dni brzmi wiarygodnie na wyleczenie chronicznego bólu stawów? Wiele osób, które już od dawna próbują wyleczyć swoje stawy, wydaje się to zbyt krótkim czasem na przeprowadzenie skutecznej kuracji.

Ale badania przeprowadzone na tysiącu pacjentów z różnymi schorzeniami stawów pokazały, że u prawie 95 procent osób ból zniknął po miesiącu stosowania plastrów. Testy potwierdziły też, że dzięki kuracji Magnetum Arthro można odbudować uszkodzoną chrząstkę i przywrócić ruchomość chorego stawu.

Czy Magnetum Arthro to bezpieczna dla zdrowia metoda?

Producent gwarantuje, że podczas aplikacji plastrów nie może stać się nic złego. Wytwarzane pole magnetyczne nie jest szkodliwe i nawet osoby w gorszym stanie zdrowia mogą ten produkt bezpiecznie stosować.

Materiał plastrów nie podrażnia skóry i jest odpowiedni nawet dla alergików.

Opinie Plastry Magnetum Arthro

„Pracowałem fizycznie przez całe dorosłe życie. Efekt? Chory kręgosłup. Poszedłem na wcześniejszą emeryturę i byłem pewien, że bólu pleców już się nie pozbędę, zbyt mocno kręgosłup jest zniszczony, a ja w końcu mam swoje lata, coś musi mnie boleć. Ale w nocy ból nie dawał mi spać. W ciągu dnia byle czynność wymagała wielkiego wysiłku. Jak pierwszy raz przeczytałem o Magnetum Arthro, to nie wierzyłem w ich skuteczność. Dałem się jednak namówić. Kręgosłup przestał boleć po około trzech tygodniach, a ja znów jestem w pełni sprawny.” Andrzej

„Ból stawów kojarzył mi się ze starymi ludźmi. Gdzie ja, dopiero na studiach, mogłabym się dorobić podobnych problemów? Ale moja nadwaga i siedzący tryb życia wystarczyły, żeby obciążyć stawy. Bolały mnie kolana od wchodzenia po schodach, łupało w krzyżu, czasem dokuczało mi biodro. Po założeniu plastrów Magnetum Arthro pozbyłam się tych dolegliwości. Stawy nie trzeszczą, nie bolą. Każdemu to teraz polecam.” Paula

Magnetum Arthro Cena

Ile kosztuje Magnetum Arthro?

Magnetum Arthro cena ile kosztuje

Opakowanie plastrów kosztuje 317 zł. Zamawiając plastry teraz, płaci się znacznie mniej, bo tylko 137 zł. Ilość opakowań Magnetum Arthro jest ograniczona, po zakończeniu promocji cena wróci do wcześniejszego poziomu.

Gdzie kupić Magnetum Arthro?

Tylko na stronie producenta. Jest tam formularz, gdzie podaje się numer telefonu do siebie, pod który jeszcze tego samego dnia powinien oddzwonić konsultant Magnetum Arthro. Po złożeniu zamówienia należy dokonać zapłaty za plastry i odebrać przesyłkę od kuriera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *