O Nas

Kim jesteśmy?

Natalia Orawska

Natalia Orawska

Natalia Orawska, 33 lata – redaktor naczelna: absolwentka wydziału chemii UAM, autorka wielu publikacji, zawsze na bieżąco z tym, co aktualnie dzieje się w nauce. Zainteresowana holistycznym podejściem do zdrowia, co skłoniło ją do pojęcia dodatkowych studiów, tym razem z zakresu ajurwedy. Pasjonatka rowerowych wycieczek. Swoimi kulinarnymi umiejętnościami udowadnia, że da się jeść zdrowo, dietetycznie i smacznie.

Martyna Walczak

martyna walczyk

Martyna Walczak, 22 lata – autorka tekstów, pisze głównie o zdrowiu, w czym mimo młodego wieku ma duże doświadczenie. Studiuje technologię żywności. Zawsze pełna optymizmu, uwielbia czytać i medytować. Jest prawdziwą kopalnią wiedzy jeśli chodzi o naturalne metody pielęgnacji ciała, co pozwala jej z dużą wnikliwością recenzować bio-kosmetyki.

Kuba Gajewski

Kuba Gajewski

Kuba Gajewski, 27 lat – autor tekstów poświęconych dietetyce, główny recenzent suplementów wszelkiego rodzaju. Studiował antropologię, co pozwoliło mu dokładnie zapoznać się z licznymi naturalnymi metodami leczenia. Pierwsze artykuły o tematyce popularnonaukowej publikował na swoim blogu, teraz dzieli się swoją rozległą wiedzą na naszej stronie.

Prócz tego z naszym zespołem stale współpracuje wielu doświadczonych autorów ze specjalistyczną wiedzą na określone tematy. Staramy się tworzyć treści w przystępnej formie, zrozumiałej także dla osób, które dopiero zapoznają się z konkretną dziedziną.

Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze pytania i sugestie. W każdej chwili można do nas wysłać e-maila w formularzu kontaktowym z pytaniami bądź propozycją tematów. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam każdy czytelnik znajdzie interesujące go poradniki związane ze zdrowym stylem życia.

Wiemy, że uważnie obserwując swoje ciało i rozumiejąc jego potrzeby najłatwiej jest znaleźć skuteczne rozwiązanie dla swoich problemów. Doceniamy doświadczenie innych ludzi i jesteśmy otwarci na merytoryczną dyskusję. Chcemy być po prostu inspiracją dla swoich czytelników.