GOAT Stamina Opinie – Działanie, Cena, Gdzie Kupić, Skład, Strona Producenta

GOAT Stamina to suplement dla graczy komputerowych

GOAT Stamina to suplement przeznaczony dla graczy. Ma wyjątkowo bogatą formułę i jak zapewnia producent, nie ma tu żadnej szkodliwej, uzależniającej chemii. Zyskał wiele pozytywnych opinii. Stosowanie tego preparatu zwiększa wydolność organizmu i dobrze wpływa na koncentrację, a efekty utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku standardowych napojów energetycznych. Skąd się bierze taka skuteczność tego rozwiązania? www.GoatStamina.com

Czym jest GOAT Stamina?

GOAT Stamina poprawia koncentracje

GOAT Stamina to wieloskładniowy suplement o działaniu pobudzającym, przeznaczony przede wszystkim dla graczy. Dzięki niemu można przez bardzo długi czas zachować koncentrację na wysokim poziomie, poprawić swoją precyzję i zwiększyć czujność. Składniki, które tworzą formułę tego suplementu, stymulują fale mózgowe alfa, odpowiedzialne zarówno za relaks, jak i utrzymanie skupienia. Właśnie dlatego osoby stosujące suplement mogą grać długo, na wysokim poziomie, osiągając dobre wyniki, a ich aktywności nie popsuje rozdrażnienie czy nagłe znużenie.

GOAT Stamina pozytywnie wpływa na funkcje kognitywne, zwiększa czujność, utrzymuje prawidłowe widzenie. Dzięki suplementowaniu zmęczenie nadchodzi dużo później niż zazwyczaj, a pobudzenie nie ma tak nieprzyjemnych efektów jak po wielu energetykach – nie dochodzi do kołatania serca, nadpobudliwości czy drażliwości.

Poczytaj także: Tabletki Corsanum – działają wzmacniająco na serce, obniżają ciśnienie krwi i pomagają zapobiegać groźnym chorobom układu krążenia

GOAT Stamina Opinie

„Teraz żałuję, że tak długo wzbraniałam się przed stosowaniem GOAT Stamina. Nie miałam zaufania do energetyków i nie wierzyłam w ich działanie, ale to zupełnie inny napój. Przyjemny w smaku, ale przede wszystkim niezwykle skuteczny, bez zjazdu energetycznego i innych niefajnych objawów.”

„Długo szukałem dobrego produktu na zwiększenie koncentracji. Często gram przez wiele godzin, potrzebuję więc czegoś co mnie utrzyma w najwyższej formie. Po GOAT Stamina nie czuję się nadpobudliwy, nie drżą mi ręce, jestem bardzo skupiony. Najlepszy środek, i to z całkowicie naturalnym składem.”

„Kupiłem GOAT Stamina za namową kolegi. Wcześniej piłem strasznie dużo energetyków, ale im częściej po nie sięgałem, tym gorzej się czułem, a po jakimś czasie to już w ogóle na mnie nie działały. Teraz mam coś, co szybko stawia mnie na nogi, i mogę grać całymi godzinami ciągle w takim samym skupieniu.”

Dla kogo jest GOAT Stamina?

GOAT Stamina przeznaczona jest dla osób, które grają w gry komputerowe

GOAT Stamina to suplement przede wszystkim dla zawodników e-sportowych oraz graczy. Kiedy rozgrywki online ciągną się przez wiele godzin, trudno jest utrzymać przez cały ten czas wysoki poziom skupienia, a stosowanie środków pobudzających nie zawsze daje pożądane efekty. GOAT Stamina to całkiem inny suplement. Pobudza, dodaje energii i poprawia czas reakcji, ale nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Formuła suplementu została tak przygotowana, by zwiększyć możliwości gracza bez szkody dla jego zdrowia. Używanie go pomaga osiągać coraz lepsze wyniki i dominować w grze – można wykorzystywać cały swój potencjał i nie narażać się na żadne nieprzyjemne konsekwencje.

Jakie są zalety suplementu GOAT Stamina?

GOAT Stamina pobudza, ale nie jest to krótkotrwały przypływ energii, który równie nagle znika i gracza dopada z tego powodu jeszcze większe znużenie. Proszek zwiększa wydolność organizmu, poprawia skupienie i koordynację, wzmacnia też wzrok, tak że wielogodzinne granie przestaje być wyczerpujące dla organizmu.

GOAT Stamina oddziałuje także na wydolność umysłową i utrzymuje dobry nastrój u gracza –wiele energetyków pobudza tak silnie, że zamiast energii odczuwa się raczej rozdrażnienie i niepokój, a to z pewnością nie sprzyja dobrej grze. Po suplemencie organizm szybciej się regeneruje i po krótkim czasie można znowu powrócić do rozgrywek i kontynuować je na tym samym wysokim poziomie. Produkt poprawia czas reakcji, a jego działanie utrzymuje się przez sześć godzin, co jest dużo lepszym wynikiem od większości energetyków. Nie powoduje też zjazdu kofeinowego – to bardzo często występujące zjawisko, kiedy po wypiciu mocnej kawy średnio po trzech, czterech godzinach nagle spada poziom energii, pojawia się rozdrażnienie i bardzo ciężko jest opanować ogarniające cały organizm zmęczenie.

Jak przygotować napój GOAT Stamina?

GOAT Stamina to suplement w proszku. Przygotowuje się z niego smaczny napój pobudzający, a działanie zależy od prawidłowo stosowanych dawek – w opakowaniu jest miarka i właśnie ona służy do odmierzania proszku. Jedna dawka to jedna płaska miarka, zawierająca około sześć gram proszku. Odmierzoną porcję należy wsypać do wody – zalecana objętość to 300-500 ml. Przez około 30 sekund trzeba dokładnie mieszać proszek rozpuszczający się w wodzie, aż powstanie jednolita konsystencja. Napój od razu nadaje się do spożycia, a działanie GOAT Stamina utrzymuje się przez następne sześć godzin, dlatego najlepiej jest przygotować napój o takiej porze, by jego działanie przypadało na te najintensywniejsze godziny grania. Jedno opakowanie wystarcza na 30 dni regularnego stosowania.

Co znajduje się w składzie GOAT Stamina?

 • Cognivia™

To składnik zawierający skoncentrowany ekstrakt z liści szałwii lekarskiej oraz mikrokapsułkowany olej z szałwii lawendolistnej. Jest to składnik, który zwiększa sprawność kognitywną organizmu i pomaga przez długi czas utrzymać skupienie na najwyższym poziomie. Badania potwierdziły, że specjalnie przygotowany ekstrakt z szałwii działa pobudzająco na organizm, nie powodując przy tym żadnych nieżądanych reakcji, jak to często bywa w przypadku innych substancji pobudzających.

 • EnXtra™

To składnik pozyskiwany z kłączy dzikiego kardamonu. Potwierdzono, że EnXtra™ wspomaga koncentrację i pomaga utrzymać wysoką czujność przez pięć godzin, nie powodując przy tym wzrostu ciśnienia i tętna. Jest to składnik, który dobrze działa w połączeniu z kofeiną, ponieważ intensyfikuje jej właściwości oraz niweluje „caffeine crash”, który prowadzi do pogorszenia samopoczucia, obniżenia sprawności i spadku nastroju.

 • Kofeina bezwodna

Kofeina to alkaloid pozyskiwany z ziaren kawy, herbaty albo kakao. Bardzo poprawia koncentrację, usuwa zmęczenie, skraca czas reakcji. Wpływa na funkcje poznawcze i rozjaśnia umysł. Dzięki niej można poprawić swoją wytrzymałość i prowadzić bardzo długie rozgrywki na najwyższym poziomie, bez spadku czujności i pogorszenia umiejętności.

GOAT Stamina zawiera w składzie zieloną herbatę
 • L-teanina z ekstraktu z liści zielonej herbaty

Jest to substancja o działaniu nootropowym, co oznacza, że poprawia funkcje poznawcze, wspomaga pamięć i koncentrację, utrzymuje dobry wzrok. Ma także znaczenie dla jakości snu i dobrej regeneracji, obniża poziom stresu i łagodnie wycisza emocje po wymagających rozgrywkach.

 • Tauryna

Jest to niebiałkowy aminokwas, który odgrywa wiele istotnych funkcji w organizmie. Najwięcej tauryny jest w okresie dynamicznego rozwoju mózgu, po czym gwałtownie jej poziom spada, kiedy ów proces dobiegnie końca. Taurynę można znaleźć w prawie każdym napoju energetycznym i suplemencie na zwiększenie wydolności organizmu.

 • Jabłczan cytruliny 2:1

Jest to połączenie kwasu jabłkowego oraz aminokwasu cytruliny. Jest to substancja o wielkim znaczeniu dla kondycji organizmu, zarówno gdy chodzi o wydolność fizyczną, jak i wytrzymałość. Składnik ten stymuluje zwiększoną produkcję tlenku azotu, dzięki czemu poprawia się krążenie krwi, organizm dłużej może funkcjonować na wysokich obrotach, a zmęczenie jest mniej odczuwalne mimo intensywnej aktywności.

 • Acetyl-L-karnityna

Jest to składnik odpowiedzialny za dobrą pamięć raz zdolność logicznego myślenia. Poprawia także samopoczucie, wspomaga pracę układu nerwowego, redukuje zmęczenie podczas dużego wysiłku.

GOAT Stamina zawiera w składzie ekstrakt z borówki
 • Ekstrakt z owoców borówki czarnej

Borówka jest bardzo silnym antyoksydantem. Ta właściwość sprawia, że organizm jest silniejszy i szybciej się regeneruje, ponadto usuwanie wolnych rodników pozytywnie wpływa na narząd wzroku – oczy wolniej się męczą, siatkówka prawidłowo funkcjonuje, wzrok szybko się adaptuje do nagłych zmian oświetlenia w otoczeniu. Dodatkowo borówka wspomaga krążenie, co jest ważne nie tylko dla dobrej kondycji oczu, ale dla całego organizmu.

 • Witamina A

Dba o wzrok, wspomaga układ odpornościowy, reguluje wydzielanie hormonów. Jej niedobory są bardzo groźne dla narządu wzroku oraz kondycji skóry.

 • Witamina E

Nazywana powszechnie witaminą młodości, jest wyjątkowo skuteczna w niszczeniu wolnych rodników. Chroni białka, lipidy i komórki przed stresem oksydacyjnym. Niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, wzroku oraz mózgu.

 • Tiamina, inaczej witamina B1

Jest ważna dla układu nerwowego. Dba o prawidłowy metabolizm energetyczny, dzięki czemu można utrzymać wysoki, stabilny poziom energii przez wiele godzin. Poprawia pamięć i koncentrację.

 • Ryboflawina, inaczej witamina B2

Bierze udział w wielu procesach fizjologicznych, dba o dobrą koncentrację, utrzymuje pozytywny nastrój, redukuje uczucie zmęczenia. Wspomaga układ nerwowy. Podnosi libido. Chroni narząd wzroku przed patologicznymi zmianami.

 • Witamina B6

Jest to witamina niezwykle istotna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Redukuje zmęczenie, wspomaga pracę mózgu, rozjaśnia umysł, podnosi koncentrację. Dba o dobrą jakość snu i przyspiesza regenerację organizmu. Odpowiada za samopoczucie.

 • Witamina B12

Jest to kolejna bardzo ważna dla zdrowia witamina. Jej podstawowym zadaniem jest budowa nowych włókien nerwowych oraz wsparcie dla układu nerwowego. To właśnie ona bierze udział w syntezie dopaminy, serotoniny oraz innych ważnych neuroprzekaźników. Zmniejsza uczucie zmęczenia, utrzymuje wysoki poziom koncentracji. Niweluje takie objawy jak zawroty głowy, nudności, zaburzenia słuchu. Stymuluje zwiększoną produkcję czerwonych krwinek.

 • Kwas pantotenowy, inaczej witamina B5

Utrzymuje wysoką sprawność umysłową. Dba o koncentrację oraz rozwój umiejętności intelektualnych. Zapewnia zdrowy, głęboki sen oraz dobrą regenerację po dużym wysiłku. Podnosi odporność organizmu. Bierze udział w metabolizmie energetycznym i zmniejsza uczucie znużenia.

Czy GOAT Stamina jest bezpieczny?

Skład proszku to same roślinne ekstrakty oraz wartościowe witaminy. Mimo że silnie pobudza, to nie dzieje się przy tym nic groźnego dla organizmu. GOAT Stamina zapewnia długie i stabilne wzmocnienie, bez zjazdu energetycznego, jaki występuje po spożyciu kawy lub napoju energetycznego. Proszek nie powoduje skutków ubocznych, ale nie zaleca się jego spożywania w dawkach większych, niż podaje to producent.

W GOAT Stamina nie ma cukru, jest to więc naturalne, bezpieczne pobudzenie, które nie zaburza równowagi organizmu. Jest w nim wiele antyoksydantów, ważnych dla zdrowia i wysokiej sprawności, a formuła suplementu przeszła bardzo rygorystyczne testy jakości i bezpieczeństwa. Nie zaleca się przyjmowania go przy nadwrażliwości na wymienione składniki.

Jak działa GOAT Stamina?

GOAT Stamina ma naturalny skład

GOAT Stamina jest produktem na bazie naturalnych składników. Pobudza, ale nie dochodzi tutaj do nagłych skoków cukru, tylko do długotrwałego wzmocnienia organizmu oraz zwiększenia jego wydolności. Suplement dostarcza energii na wiele godzin, skraca czas reakcji, redukuje znużenie. Dzięki niemu wiele godzin spędzonych przed ekranem komputera nie będzie już tak męczące i uda się utrzymać swój najwyższy potencjał podczas długich, wymagających rozgrywek.

Poczytaj także: Nadciśnienie tętnicze – jak skutecznie je obniżyć.

Jaką skuteczność ma GOAT Stamina?

Zwykła kawa zapewnia pobudzenie na około dwie godziny, po czym przeważnie następuje tzw. caffeine crash, co oznacza szybką utratę energii i rosnące rozdrażnienie. Napoje energetyczne działają nieco dłużej, do trzech godzin, ale efekt ich działania jest taki sam – nagły przypływ energii i równie nagły jej odpływ. Działanie GOAT Stamina jest rozłożone w czasie, więc pobudzenie odczuwa się przez nawet sześć godzin, a uczucie zmęczenia pojawia się naturalnie, w łagodny sposób, bez nieprzyjemnych efektów ubocznych.

GOAT Stamina Cena

Gdzie kupić GOAT Stamina i jaka jest jego cena?

GOAT Stamina kupić ją można w cenie promocyjnej

Jedno opakowanie GOAT Stamina można kupić za €49,00. Zestaw dwóch opakowań kosztuje €98,00, ale do pakietu dodawana jest jeszcze trzecia sztuka za darmo. Największym zestawem jest pakiet optymalny, w cenie €147,00s. W tej opcji płaci się tylko za trzy opakowania, a trzy kolejne są gratis, co razem daje zapas suplementu na sześć miesięcy regularnego stosowania. GOAT Stamina można zamówić wyłącznie na stronie internetowej producenta – produkt nie jest dostępny w sprzedaży stacjonarnej.

Strona Producenta▶️ www.GOATStamina.com
Rodzaj produktuProszek
Opinie👍 Pozytywne
Skład proszku🌿 Naturalny
Cena▶️ Sprawdź tutaj
Skutki uboczne❌ Nie stwierdzono
Dostępność w aptece⛔ Brak
Możliwość wysyłki za granicę✅ Tak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *