Désir Éternel Homme – Składniki, Efekty, Opinie, Forum, Cena, Strona Producenta, Sklep

desir eternel cena, producent, gdzie kupić

Désir Éternel Homme, Femme to kolekcja perfum feromonami dla kobiet i mężczyzn. Przyciąga swoim oryginalnym, bardzo atrakcyjnym zapachem, a prócz tego posiada jeszcze inną cenną zaletę. Mowa o feromonach, które są w składzie perfum i to właśnie dzięki nim można od teraz osiągać większe sukcesy w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Z naszego artykułu dowiesz się, jak działają takie perfumy i czego można się spodziewać po ich zastosowaniu.

Jakie są efekty używania perfum z feromonami Désir Éternel Homme i Femme?

Désir Éternel homme składniki

Désir Éternel Femme pomagają osiągać towarzyskie sukcesy. Feromony dodają śmiałości, ułatwiają przemianę w osobę bardziej otwartą i kontaktową, jednak to, co najważniejsze w tych perfumach, to całkiem inny odbiór przez otoczenie. Osoba pachnąca Desir Eternel przyciąga do siebie płeć przeciwną, wzbudza pożądanie i namiętność, z łatwością uwodzi i wydaje się dużo bardziej atrakcyjna.

Komu poleca się stosowanie perfum Desir Eternel?

Są dwie serie perfum Désir Éternel Homme, jedna specjalnie dla kobiet, druga przeznaczona dla mężczyzn. Efekt końcowy jest ten sam, czyli dużo większa szansa na udany seks oraz związek, choć w zależności od płci perfumy różnią się składem i eksponują nieco inne cechy. Perfumy Desir Eternel powinny wszystkim przypaść do gustu, ponieważ pachną bardzo atrakcyjnie i dzięki nim można w pełni zaprezentować własne atuty.

Osoby pewne siebie i przebojowe mogą podkreślić perfumami Desir Eternel te największe zalety, natomiast gdy problemem jest właśnie brak pewności siebie i poczucia atrakcyjności, feromony skutecznie zmienią to postrzeganie.

Skąd bierze się wyjątkowość perfum Desir Eternel Femme?

Wyborze partnera zapach odgrywa kluczową rolę, choć wiele osób nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie jest to jednak kwestia tylko samego zapachu, ale również feromonów, które mimo niezwykle delikatnej woni bardzo mocno oddziałują na innych. Feromony docierają jako chemiczne sygnały do narządu lemieszowego, znajdującego się wewnątrz jamy nosowej. Narząd lemieszowy przesyła chemiczne sygnały dalej, do podwzgórza, aktywując określone reakcje.

Feromony wpływają na podświadomość, co tłumaczy ich bardzo wysoką skuteczność. Organizm produkuje feromony naturalnie, ale nie zawsze w odpowiednio dużych dawkach, dlatego właśnie niektórzy roztaczają wokół siebie aurę wyjątkowości, a innym nawiązywanie relacji przychodzi ze znacznie większym trudem. Desir Eternel zmienia to, dostarczając feromonów w wysokim stężeniu.

Jak perfumy Désir Éternel Homme zwiększają powodzenie u płci przeciwnej?

Feromonów jako zapachu prawie wcale się nie odczuwa, zresztą nie to jest ich głównym zadaniem – mają one przede wszystkim docierać do podświadomości z określonymi komunikatami. Feromony są ważną częścią komunikacji pozawerbalnej i jako sygnały chemiczne umożliwiają szybkie przekazanie istotnych wiadomości o stanie zdrowia, dominacji, osobowości, gotowości seksualnej, wpływają na nastrój, nastawienie do partnera, nawet na wydzielanie hormonów. To wyjątkowo skuteczny wabik na płeć przeciwną, dlatego osoby, które nie wydzielają ich naturalnie, mogą używać perfum Desir Eternel.

Désir Éternel Femme, Homme

Feromony w Désir Éternel Femme są przekaźnikami podniecenia. Potencjalny partner bądź partnerka odbiera je całkowicie nieświadomie. Feromony decydują o reakcjach i zachowaniu, budują napięcie, wprowadzają w dobry nastrój, zachęcają do zbliżenia. Dla kobiet przygotowano zapach Desir Eternel Femme, natomiast perfumy dla mężczyzn to Desir Eternel Homme.

Jak używać Désir Éternel Femme by poczuć efekty?

Desir Eternel nie wymagają specjalnego stosowania. Rozpryskuje się je tak samo jak każde inne perfumy, ale ważne jest, by Desir Eternel trafiły prosto na skórę, a nie na ubrania, ponieważ działają one tylko w kontakcie z ciałem. Najlepsze miejsca do spryskania się perfumami Désir Éternel Femme to dekolt, szyja oraz nadgarstki. Stosując Desir Eternel nie trzeba już używać żadnych innych perfum, a zapach feromonów wzmocnić może bezwonny krem zaaplikowany na skórę.

Jakich feromonów użyto w Désir Éternel Homme?

Desir Eternel Homme są dla mężczyzn. W tych perfumach zastosowano głównie te feromony, które kojarzą się z męskością, siłą i dominacją. Androstadienon to feromon informujący o silnej osobowości. Pomaga on zbliżyć się do kobiety i wzbudzić u niej zaufanie. Mężczyzna pachnący tym feromonem jest doceniany w towarzystwie i wysoko oceniany przez kobiety. Podobne działanie ma androstenol. Ten feromon wpływa także na podniecenie kobiety, zwiększając u niej ochotę na seks i bliską relację z mężczyzną. Androstenol podnosi atrakcyjność mężczyzny, dzięki czemu kobiety są mu bardziej przychylne, wysyła także informacje o dobrym zdrowiu, siłach witalnych i wysokiej sprawności seksualnej.

desir eternel homme perfumy dla mężczyzn

Androstenon jest feromonem odpowiedzialnym za dominację i agresję, dlatego jest w parze z androstenonem, który trochę łagodzi jego silne działanie. Androstenon pomaga zrobić pozytywne wrażenie na kobietach oraz odstrasza męskich konkurentów, zwiększa pożądanie i dodaje pewności siebie. Pod wpływem androstenonu kobiety czują się spokojniejsze, bezpieczniejsze, odprężone i otwarte. Feromony Dla NIego – www.DesirEternel.com

Jakie są zalety stosowania Desir Eternel Homme?

Jeśli mężczyźnie brakuje pewności siebie, to używając Desir Eternel Homme na pewno pozbędzie się tego problemu. Dzięki Desir Eternel Homme mężczyzna staje się dużo bardziej atrakcyjny i pociągający dla kobiet, odbiera się go jako bardzo silnego, ale zarazem opiekuńczego. Feromony w Desir Eternel Homme budują pozytywną dominację, dodają mężczyźnie śmiałości i uwodzicielskiego uroku, podnoszą libido. Mężczyzna tak bardzo zyskuje w oczach płci przeciwnej, że również te najbardziej atrakcyjne kobiety są pod silnym jego wpływem i chętniej mu ulegają.

Desir Eternel z feromonami mają zresztą wpływ także na innych mężczyzn. W tym względzie feromony ułatwiają zbudowanie autorytetu i zyskanie szacunku, łatwo przekonać do siebie otoczenie i utrwalić pozycję skutecznego lidera.

Jakie feromony można znaleźć w Désir Éternel Femme?

Désir Éternel femme perfumy z feromonami dla kobiet

Druga wersja Desir Eternel to perfumy dla kobiet. Desir Eternel Femme mają w swoim składzie inne feromony, bardziej kojarzone z kobiecością i wzmacniające te cechy. Estratetraenol to feromon, który przyciąga zainteresowanie mężczyzny, skupia jego uwagę na kobiecie, pobudza pożądanie i zachęca do bliskiej znajomości. Kobieta pachnąca tym feromonem jest odbierana jako bardziej seksowna, otwarta, pociągająca i intrygująca. Estratetraenol jest bardzo skuteczny w budowaniu erotycznej atmosfery, zachęca mężczyzn do aktywności i okazywania kobiecie opiekuńczości.

Feromony dla Niej – www.DesirEternel.com

Kopulina, czyli drugi feromon znajdujący się w Desir Eternel Femme, to feromon podkreślający kobiecość, informujący o płodności i aktywności. Mężczyzna wyczuwający kopulinę staje się mocno pobudzony, zależy mu na bliskości, a kobieta wydaje się mu bardzo seksowna i pociągająca. Kopulina wprowadza w dobry nastrój, kobieta wydzielająca ten feromon dobrze odnajduje się w towarzystwie mężczyzn i nie ma trudności w nawiązywaniu z nimi kontaktu.

Jakie są plusy stosowania perfum Désir Éternel Femme?

Kobieta pachnąca Desir Eternel Femme jest atrakcyjniejsza dla mężczyzn, niezależnie od swojego wyglądu. Zyskuje seksapil, jest pewniejsza siebie, kusząca, atrakcyjna, o sympatycznej, przyciągającej osobowości. Kobiety, które wcześniej nie miały powodzenia, po użyciu perfum Désir Éternel Femme zauważają bardzo dużą zmianę w zachowaniu mężczyzn, jak i swoim – częściej wzbudzają zainteresowanie u płci przeciwnej, otrzymują komplementy, nie są speszone w męskim towarzystwie.

Desir Eternel Femme okazują się pomocne także na gruncie towarzyskim i zawodowym. Stosujące te perfumy kobiety są bardziej lubiane przez otoczenie, chętnie się z nimi współpracuje, są one poważniej traktowane i doceniane za swoje osiągnięcia. Dzięki perfumom Desir Eternel kobiecie nie brakuje już śmiałości w trudnych sytuacjach i umie ona zyskiwać zaufanie.

Opinie o Perfumach Desir Eternel

Co można usłyszeć od klientów używających Desir Eternel?

„Trochę śmiałem się ze swojego kolegi gdy mi opowiadał o feromonach, ale śmiech całkiem mi przeszedł gdy poszliśmy razem do klubu. W życiu bym nie uwierzył, że ma takie powodzenie u kobiet, jednak na własne oczy widziałem, że dostawał numery telefonów od najładniejszych dziewczyn, żadna go nie spławiła. Skoro tak, to ja też zamówiłem sobie Desir Eternel Homme. I faktycznie, dziewczyny same się do mnie uśmiechają, wyjście na randkę to teraz dla mnie żadne wyzwanie.” Patryk

„Desir Eternel Homme są po prostu fantastyczne. Żadne sztuczki na podryw nie działają tak jak te perfumy. Po prostu się psikasz, wychodzisz, i wszystko idealnie się układa, dziewczyny chętnie nawiązują rozmowę, nawet same zapraszają do siebie, czego ja osobiście wcześniej nigdy nie doświadczałem. Przez ostatnie kilka tygodni poznałem masę dziewczyn i teraz to ja mogę wybierać z kim zechcę się znowu umówić.” Olek

„Używam Desir Eternel Femme od tygodnia i na gorąco mogę się podzielić swoimi wrażeniami. Niezwykle są te perfumy! Od czasów liceum byłam szarą myszką, chłopcy wcale się mną nie interesowali, w dorosłym życiu było jeszcze gorzej. A teraz? Nic w sobie nie zmieniłam, a jednak ciągle ktoś się za mną ogląda, podrywa, gdzieś zaprasza. Jak to dobrze, że ktoś wpadł na pomysł z tymi feromonami.” Marta

„W moim wieku chodzić na randki? Tak, to jak najbardziej możliwe. Nie pamiętam, kiedy cieszyłam się takim zainteresowaniem jak teraz, wiem za to skąd się to bierze. To Desir Eternel Femme, perfumy z feromonami, o których usłyszałam przez przypadek. Kupiłam, stosuję, bardzo sobie chwalę.” Dominika

Kiedy widać pierwsze efekty stosowani Desir Eternel Homme?

Efekty da się zauważyć już po pierwszym użyciu perfum. Działają one w każdym przypadku, wystarczy wybrać wersję dostosowaną do swojej płci. Działanie Desir Eternel potwierdzono badaniami i jasno z nich wynika, że osoby używające perfum z feromonami mają bardziej udane życie osobiste i są wyżej oceniane przez płeć przeciwną.Gdzie zamówić Desir Eternel? Za ile można je kupić?

Gdzie kupić Désir Éternel Homme ? Strona Producenta

desir eternel homme, femme  cena, producent, gdzie kupić

Oryginalne perfumy Désir Éternel homme z feromonami sprzedawane są tylko na stronie producenta. W zamówieniu podaje się tylko te dane, które są niezbędne do wysyłki, a proces płatności online jest całkowicie bezpieczny. Paczka z perfumami Desir Eternel jest zapakowana dyskretnie, bez zdradzania zawartości.

Désir Éternel Femme Cena – Ile kosztują

Cena Desir Eternel Femme i Desir Eternel Homme jest taka sama, ale trzeba w formularzu zaznaczyć właściwą opcję. Pojedyncza sztuka perfum kosztuje 139 zł plus koszty przesyłki. Zamawiając dwie sztuki płaci się 160 zł (przesyłka gratis). Pakiet trzech opakowań Desir Eternel wychodzi najtaniej, bo cena całkowita to 417 zł i jeszcze jedne perfumy gratis. Dodatkowo można u producenta zamówić w niższej cenie jeszcze inne produkty tej marki.

Źródła:

Jeden komentarz do “Désir Éternel Homme – Składniki, Efekty, Opinie, Forum, Cena, Strona Producenta, Sklep

  1. Innych feromonów już nie użyję, próbowałem wcześniej z innych firm i nie były to tanie rzeczy, po za kilka millimitrów feromonów trzeba było zapłacić kilka stówek a efektów takich jak po feromonach desir eternel nie było, tutaj się po prostu czuje kobiecy oddech na plecach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *