Delislim – Opinie, Skład, Działanie, Cena Tabletek Na Odchudzanie

delislim tabletki
delislim tabletki

Delislim to kolejny sposób walki z nadwagą. Producent pisze że jest skuteczny, bo działa na kilku płaszczyznach, dzięki czemu zejście do upragnionej, niskiej wagi jest wreszcie w zasięgu ręki. www.Delislim.com

Jak działa Delislim ?

Delislim to suplement połączony z dietą. Jego działanie obejmuje pięć obszarów:

Czy Suplement na odchudzanie jest bezpieczny ?

Delislim działa bezpiecznie, wspierając naturalne procesy organizmu, dlatego jego stosowanie nie odbija się negatywnie na zdrowiu. Składniki suplementu zostały dobrane tak, by pozbyć się całej nadwagi, jednak bez rozregulowania układu pokarmowego czy innych niepożądanych efektów ubocznych.

Czy Delislim jest bezpieczny dla zdrowia ?

Delislim nie jest groźny dla zdrowia i mogą go stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Poza samym suplementem, warto kuracja wesprzeć jeszcze spersonalizowaną dietę – jadłospis układany powinien być przez profesjonalnych dietetyków dokładnie pod kątem potrzeb konkretnego klienta.

Delislim Efekty

Uczucie głodu to najczęstszy powód, dla którego porzuca się dietę. Ograniczanie liczby kalorii jest niezbędne, jeśli chce się stracić na wadze, jednak przyzwyczajenie się do niższej podaży energii nie jest prostym zadaniem. Dieta wymaga wielu wyrzeczeń i tak naprawdę najczęściej wiąże się z tym, że długimi tygodniami jest się głodnym. Dlatego najskuteczniejsze są suplementy, które potrafią zahamować głód, dzięki czemu przejście na nową dietę nie jest już takie trudne. www.Delislim.com

Skład Delislim

Delislim ma swoim składzie chrom i L-tyrozynę – właśnie one są odpowiedzialne za zmniejszanie łaknienia, niektóre ze składników zawiera też produkt burnbuster Chrom ma ogromny wpływ na gospodarkę glukozowo-insulinową, co oznacza, że po zjedzeniu posiłku uczucie sytości utrzymuje się na dłużej i nie ma potrzeby sięgania po dodatkowe przekąski.

Chrom reguluje poziom cukru, a właśnie od tego zależy, czy dopadają ataki głodu, czy też można spokojnie zadowolić się dietetycznymi posiłkami. Drugi składnik, L-tyrozyna, jest aminokwasem dostarczającym do organizmu azot. Za jego sprawą zwiększa się produkcja dopaminy odpowiedzialnej za dobre samopoczucie – dzięki dopaminie łatwiej walczy się ze stresem, który tak często prowokuje do podjadania
Delislim skład na odchudzanie

Delislim spala tłuszcz

Kofeina oraz synefryna to produkty które dobrze spalają tłuszcz. Kofeina słynie ze swoich odchudzających właściwości – pomaga spalić tłuszcz, a przy tym zwiększa poziom adrenaliny i noradrenaliny. Te dwa hormony działają pobudzająco, co bardzo przydaje się wtedy, gdy dietę łączy się z aktywnością fizyczną.

Adrenalina i noradrenalina przydają się jednak i wtedy, gdy sportu się nie uprawia. Oba hormony łączą się z receptorami adrenergicznymi typu beta-2, wskutek czego dochodzi do lipolizy. A lipoliza prowadzi do rozbicia trójglicerydów, które gromadzą się w komórkach tłuszczowych. Właśnie tą drogą zwiększona dawka kofeiny oraz synefryny przyspiesza odchudzanie. www.Delislim.com

Co jeszcze spala tłuszcz ?

Proces redukcji tkanki tłuszczowej przyspiesza dodatkowo ekstrakt z zielonej herbaty. Odchudzające właściwości zielonej herbaty są zasługą katechin, rzadkie polifenole, które neutralizują wolne rodniki. Trizer dzięki tym cząsteczkom blokuje enzym COMT, który rozkłada noradrenalinę. Katechiny zielonej herbaty plus kofeina działają także pobudzająco na mięśnie, które spalają coraz więcej energii, w tym również zapasy skumulowane w tkance tłuszczowej.

Delislim przyspiesza metabolizm

Kapsaicyna oraz guarana produkty które przyspieszają metabolizm. Ich głównym zadaniem jest regulacja pracy mitochondriów, od których zależy aktywność mięśni. Kapsaicyna znajduje się w pieprzu kajeńskim – jest to ostra substancja aktywna przyspieszająca trawienie. Jej działanie wzmacnia guarana, wartościowe źródło kofeiny oraz teobrominy. Ma podobne właściwości do moringi olejodajnej, która jest podstawowym składnikiem w preparacie moringa actives

Delislim za sprawą tych dwóch składników wspiera pracę mitochondriów – podczas kuracji aktywuje się białko nazywane termogeniną, przyspieszające przemianę materii oraz zwiększające absorpcję składników odżywczych. Delislim zamienia kalorie nie na energię, tylko na zwiększoną produkcję ciepła, dlatego suplementacja może skutkować tym, że ciepłota ciała nieznacznie się podniesie

Czy Delislim jest skuteczny?

delislim opinie, skład

Działanie Delislim zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. W jednym z takich testów przez trzy miesiące podawano uczestnikom suplement, ale bez stosowania diety redukcyjnej. Początkowa dawka suplementu wynosiła 270 mg, pod koniec badania wzrosła do około 1207 mg.

Po zakończeniu badania okazało się, że masa ciała oraz obwód talii zmniejszył się o około 3,5 procent. Przy zastosowaniu dodatkowej diety redukcyjnej utrata wagi jest jeszcze większa.

Z innego badania wynika, że skuteczność Delislim zwiększa się też wtedy, gdy stosuje się dietę z wysoką zawartością białka, w granicach 110-120 gramów na dobę.

Delislim Opinie

Czy warto stosować Delislim ?Delislim jest dość nowym produktem, jednaka można jednoznacznie powiedzieć, że faktycznie jest tak skuteczny jak obiecuje to producent. Opinie na temat tego suplementu są dość pozytywne, nie ma ich jeszcze dużo ale najprawdopodobniej wynika to z tego, ze Delislim jest produktem nowym, który jeszcze nie zdobył większej popularności na rynku odżywek dla kobiet.

Z pewnością jednak taka suplementacja jest przydatna, gdy aktywność fizyczna jest na dość niskim poziomie, a w pożywieniu nie zawsze udaje się zredukować ilość kalorii do bardzo niskiego poziomu. Delislim pomaga te zmniejszyć zapotrzebowanie kaloryczne, ponieważ zastępuje bardziej tuczące przekąski, dzięki czemu dieta nie musi oznaczać tak wielkich wyrzeczeń.

Jak stosować Delislim?

Jedno opakowanie Delislim zawiera 60 tabletek. Dziennie należy przyjmować 1 do 2 tabletek, w zależności od tego, jak szybko chce się zgubić nadwagę oraz jak poważny jest stopień otyłości. Na początek zaleca się przyjmowanie minimalnych dawek i dopiero po kilku tygodniach dojść do dawki maksymalnej. Każdą kapsułkę trzeba popić dużą ilością wody.

Deslimin Cena

delislim tabletki cena

Ile kosztuje delislim? Delislim jest dość drogim suplementem diety, jednak promocje producenta sprawiają że można nabyć go w promocyjnej cenie.

Gdzie zamawiamy suplement na odchudzanie ?

Delislim można zamówić w internecie na stronie producenta lub w internetowych aptekach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *