Cardix Forte Tabletki Opinie, Skład, Działanie, Skuteczność, Cena, Apteka, Producent

cardix forte cena ile kosztuje

Udar czy zawał to bardzo poważna sprawa, dlatego nie należy lekceważyć profilaktyki, bez względu na to, jak się czujemy. Czy rozwiązaniem może być suplementacja? Obecny na rynku Cardix Forte reklamowany jest jako idealny środek na cholesterol oraz miażdżycę, jak jednak w rzeczywistości wygląda jego skuteczność?

Cardix Forte

Cardix Forte jest nowoczesnym suplementem diety, stworzonym właśnie po to, by w szybki i bezpieczny sposób, odblokować tętnice i obniżyć poziom cholesterolu. Ale nie tylko to. Producent zapewnia, ze Cardix Forte pomaga także w walce z nadciśnieniem oraz wzmacnia serce. Stosowany przez dłuższy czas przyczyni się do ogólnej poprawy zdrowia, a dzięki temu, że składniki są w pełni naturalne, kuracja w żaden sposób nie obciąża wątroby czy żołądka.

Cardix Forte jest dostępny bez recepty, a przed podjęciem kuracji nie jest potrzebna konsultacja z lekarzem, chyba że chodzi o ciążę, okres karmienia piersią oraz ciężkie choroby wymagające brania silnych leków.

Dla kogo przeznaczony jest Cardix Forte?

Cardix Forte skierowany jest do wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Można go brać zarówno wtedy, gdy czujemy się dobrze i nic nie dolega, ale także jako środek zapobiegający chorobom układu krążenia, jeśli dotyczą nas takie czynniki ryzyka jak:

cardix forte
 • nadwaga
 • palenie papierosów
 • przekroczenie 40 roku życia
 • siedzący tryb pracy
 • niezdrowa dieta
 • nieprawidłowe wyniki cholesterolu i trójglicerydów
 • ciągły stres
 • nadciśnienie

=>> www.CardixForte.pl <<==

Cardix Forte Skład

 1. Centella asiatica – znane są z tego, że pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Według badań, mogą obniżyć cholesterol nawet o 60 procent. Ekstrakt usuwa z organizmu toksyny, wspiera zarówno serce, jak i wątrobę, zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych. Pomaga zachować właściwy poziom cukru.
 2. Kłącze rdestowca japońskiego -Roślina o silnych właściwościach leczniczych. Bogate źródło antyoksydantów, skutecznie usuwa z organizmu toksyny i przyspiesza regenerację wątroby. Chroni układ sercowo-naczyniowy, obniża cholesterol i usuwa płytki miażdżycowe z tętnic.
 3. Ginkgo biloba -Poprawia krążenie krwi, rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa elastyczność ich ścianek. Spowalnia starzenie się organizmu. Cenne wsparcie w zapobieganiu miażdżycy oraz nadciśnienia.
 4. Berberys – Obniża cholesterol i zapobiega powstawaniu blaszek miażdżycowych. Spowalnia rozwój choroby wieńcowej i łagodzi powikłania cukrzycowe. Usuwa toksyny. Reguluje ciśnienie krwi.

Cardix Forte jak działa?

Cardix Forte skupia się na układzie krążenia, ale daje także inne korzyści: przyspiesza oczyszczanie organizmu z toksyn, dodaje sił, poprawia ogólną kondycję, pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację.

Jeśli zaś chodzi o główny obszar działania, to Cardix:

 • usuwa blaszki miażdżycowe
 • obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów
 • wzmacnia serce i układ krążenia
 • zapobiega zawałom i udarom mózgu
 • chroni kończyny przed zmianami miażdżycowymi

Jest to bardzo dobry środek dla wszystkich osób, którym zależy na zdrowym sercu, ale nie zawsze mają czas by zadbać o prawidłową dietę czy ruch. Cardix Forte pomoże również wtedy, gdy pali się papierosy, co jest dużym czynnikiem ryzyka.

cardix forte działanie efekty

Czy Cardix Forte jest bezpieczny?

Cardix Forte jest dozwolony dla wszystkich, z wyjątkiem osób poniżej 18 roku życia. Konsultacje z lekarzem wskazane są wtedy, gdy w grę wchodzi ciąża lub ciężka choroba.

Producent zapewnia, że Cardix Fortejest preparatem całkowicie bezpiecznym dla zdrowia i można go bez obaw przyjmować codziennie. Niepożądane reakcje mogą wystąpić jedynie przy przedawkowaniu albo uczuleniu na jeden ze składników preparatu.

Jak dawkować Cardix Forte?

Codziennie, rano i wieczorem trzeba wziąć jedną tabletkę i popić ją szklanką wody. Nie wolno tej dawki samodzielnie zwiększać, a jeśli poziom cholesterolu mocno przekracza dopuszczalny poziom, kurację można wydłużyć do trzech miesięcy. W łagodniejszych przypadkach już po jednym miesiącu stosowania wyniki powinny być lepsze.

Cardix Forte Opinie

Cardix Forte – opinie konsumentów, komentarze z forum i portali medycznych

Sporo komentarzy na temat Cardix Forte pojawiło się już w sieci i najczęściej można zauważyć, że klienci chwalą działanie suplementu i potwierdzają jego szybkie działanie. Oto przykładowe wypowiedzi:

„Zawsze sądziłam, że o serce przyjdzie czas zatroszczyć się na poważnie po 40-tce, więc jakież było moje zaskoczenie, gdy po kontrolnych badaniach lekarka powiedziała mi, że mam za wysoki cholesterol. I to bardzo za wysoki, tak że pojawiło się poważne zagrożenie miażdżycą, co oczywiście od razu skłoniło mnie do działania. Wprowadziłam jakieś zmiany w żywieniu, ale to nie wystarczało, poza tym nie miałam w sobie na tyle dyscypliny by jeść tylko to co bardzo zdrowe. Na forach kilka razy spotkałam się z nazwą cardix, opinie miał naprawdę dobre, dlatego zainteresowałam się nim bliżej i kupiłam opakowanie na próbę. Po miesiącu wyniki znacząco się poprawiły.” – Marta, 55 lat

Cardix Forte Cena

Jedno opakowanie Cardix Fortekosztuje 274 zł, ale w tej chwili można skorzystać z atrakcyjnej promocji i kupić suplement za 137 zł, wchodząc na stronę producenta.

==>AKUTALNE PROMOCJE PRODUCENTA TUTAJ

Jak zamówić Cardix Forte?

cardix forte cena ile kosztuje

Zamówienie składa się w prosty sposób – podajesz numer telefonu i po chwili dzwoni do Ciebie konsultant. Szczegóły zamówienia ustalane są właśnie tą drogą, a przesyłka przygotowywana jest od razu po otrzymaniu potwierdzenia od klienta.

Producent przestrzega, by nie zamawiać Cardix Forte na innych stronach – możesz trafić na podróbki bez gwarancji producenta. Jedyne miejsce prowadzące oficjalną stronę to witryna producenta suplementu.

Czy cardix forte jest wart zakupu? Opinia redakcji

Nie tylko opis producenta brzmi zachęcająco, do zakupu Cardix Forte przekonują także liczne komentarze wystawione przez osoby, które ten produkt stosowały. Suplement może się pochwalić sprawdzonym, naturalnym składem i kompleksowym działaniem, a kuracja nie powinna wywołać żadnych skutków ubocznych. Plusem jest także promocyjna cena.

Korzyści z przyjmowania Cardix Forte to:

 • pełna ochrona dla całego układu krążenia
 • lepsze wyniki
 • wzmocnione tętnice wolne od blaszek miażdżycowych
 • niższe ryzyko udaru i zawału
 • unormowane ciśnienie krwi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.